Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek mi az F1 legjobb...

Szerintetek mi az F1 legjobb pályája?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi lennék, hogy a covidos pályák(portimao,Imola,Isztambul,stb)melyik tetszik nektek a legjobban.

2021. ápr. 13. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lenne egyet kiemelni, mert azért ritka, hogy valahol mindig jó versenyek legyenek. De például Brazília, Bahrein, Spielberg, Hockenheim és Nürnburgring, Silverstone, Monza.

Covidos pályák közül Portimao vagy Isztambul.

2021. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Spa, Monza, Suzuka. De amit 1es írt azzal nagyjából egyetértek. Ezen kívül én szeretem az utcai pályákat is mint pl Monaco meg Azerbajdzsán.


Na de, amiket ki kéne szedni: Szocsi, Paul-Ricard, Catalunya ( amúgy a Hungaroringnek, meg Kínának sem vagyok nagy fanja, illetve Adu Dhabi nélkül is meglennék)


Az új pályák közül nekem a legjobban az a hullámzós tetszett most hirtelen nem tudom melyik volt az.


A vietnámi pályára kíváncsi lettem volna, de az tavaly ugye elmaradt, idén meg ahogy láttam nincs benne a naptárban.

2021. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem Interlagos, ott vannak a legjobb versenyek. De jók még a német pályák (Nürburgring, Hockengheim), vagy Spa is.

A francia, orosz pályákat én is kivenném, meg nekem a Magyar nagydíj is dögunalom mindig.

2021. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hungaroring szerintem jó. Lehet nem a legjobb, de azért sok jó verseny volt már.
2021. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Monaco, hungaroring, nürnburgring. Nálam ezel a favorítok.
2021. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Monza , Imola, Portimao is jó volt. Kb ezek. Sajnos a legendás helyszíneket is kiherélték mára pedig a régi Hockenheim is egy üde foltja volt a naptárnak.
2021. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os azt én is szerettem.
2021. ápr. 14. 17:53
 8/8 terminator9000 ***** válasza:
Nekem belgium i pálya a kedvencem
2021. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!