Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért van az hogy Sebastian...

Miért van az hogy Sebastian Vettel a pályán kívül kb. a legszerethetőbb, legkedvesebb F1 őilóta, de a pályán meg kimondottan ellenszenves?

Figyelt kérdés
Hogy lehetséges ez? Ha nem a kocsiban ül. Vettel egy rendkívül kedves, intelligens, szerény, jó humorú ember, kb. az egész mezőnyből a legszerethetőbb alak, tényleg le a kalappal. Viszont ahogy kihajt a pályára, elkezd állandóan reklamálni a rádión, meg úgy összességében is valamiért ellenszenves lesz, de csak amíg verseny van, utána meg megint mihelyt lecseng a futam, megint egy rettentő normális, őszinte, kedvelhető ember lesz. Mitől lehet ez a kettősség? Én pl. annak idején a Red Bullnál rendesen megutáltam mint versenyzőt, pedig mint embert meg rettentően kedvelem és felnézek rá. Másnál nem érzek ilyen kettősséget, aki ellenszenves az a pályán kívül se túl szimpatikus, akit meg kedvelek mint embert azt a kocsiban is szeretem és szurkolok neki (pl. Pereznek). De Vettel olyan mintha két külön ember lenne. Mi lehet ennek az oka?

2021. ápr. 29. 01:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elgépelésekért, késő van már. :/
2021. ápr. 29. 01:01
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Persze hogy frusztrált az autóban mikor évek óta szart vezet 4x es világbajnokként. Sokan így vannak Hamiltonnal is, mert pályán kívül támogatja az újonc pilótákat, felhívja nagyon sok mindenre az emberek figyelmét viszont a pályán képes elborulni. (Mondjuk ez inkább fiatalabb korára volt jellemző de elég volt hogy megutálják)
2021. ápr. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
2# borulna ő most is, ha lenne miért, csak tavaly meg azelőtt meg se izzadt úgy nyert, úgy meg nem kell miért kiborulni. Aljas ám ő még most is a pályán, csak nem tűnik fel, mert nem csatázik senkivel.
2021. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 Egy ilyen hisztis verstappen mellett már fel se tűnik 😂
2021. ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
azért Vettel az autóban ülve mind szavak, mind tettek jóval könnyebben kiborul, mint az F1-es átlag (a többszörös bajnokokhoz képest pedig végképp gyenge mentális kiegyensúlyozottság terén)
2021. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
*mind szavak, mind tettek szintjén
2021. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
szerintem azért, mert nayg rajta a nyomás vezetés közben
2021. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!