Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki lehet a jövő F1-es világbaj...

Ki lehet a jövő F1-es világbajnoka?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 09:23
A kérdező szavazást indított:
Lando Norris
Charles Leclerc
Carlos Sainz Jr.
Pierre Gasly
Daniel Ricciardo
Esteban Ocon
Lance Stroll
Yuki Tsunoda
Mick Schumacher
George Russel
18 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
upsz, Verstappent kihagytam. :(
2021. jún. 16. 09:30
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Leszarom, úgyis sok múlik azon kinek milyen a kocsija. Ez így komolytalan "sport"
2021. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Többüket is el tudom képzelni: Russell, Norris, etc.
2021. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem baj, Verstappen talán már a ma világbajnoka. Ennél komolyabb a sport nehezebben lehetne. A világ legnagyobb gyártói azon dolgoznak, hogy megépítsék a világ leghatékonyabb benzines belsőégésű motorját és a leghatékonyabb hibrid rendszert. Itt ezer milliókról van szó forintban, 500-1500 fős csapatokkal, amiket aztán lebutítva beépítenek a hétköznapi autókba.

Lewis Hamilton 1 ember az 1500-ból, ha ő nyer, akkor az egészet kell látni.

A nagy csapatok dolga elhódítani a világ legjobbjának tartott versenyzőket, hogy aztán az ő munkájukkal nyerjenek. Szóval azt, hogy egy Hamilton versenyezzen valakinél, ki kell érdemelni, senki sem menne el most egy Alfába, mert nem jók.

2021. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltakon végigmegyek.

Aki szerintem tuti nem lesz soha:

-Ricciardo (mondom ezt úgy hogy ő a kedvencem évek óta, de sajnos már kezd idősödni és nincs megfelelő autója, láthatóan emiatt a motivációja is elveszett)

-Cunoda (rengeteget hibázik és nincs benne alázat, a nyers tempó nem elég egy Vb címhez)

-Stroll (messze nem olyan jó pilóta, hogy akár VB közelébe kerüljön)

-Ocon (jó versenyző de szerintem nincs meg benne a plusz ami a VB-hez kell)

-Mick Schumacher se hiszem hogy olyan szinten lesz valaha hogy VB legyen, még ha nem is rossz eddig a kocsijához képest újoncként amit nyújt

-Gasly meg szerintem csapatot nem fog olyat találni hogy erre esélye legyen (meg szerintem bár ő is nagyon jó, de benne sincs meg az a plusz)


Aki TALÁN, ha minden nagyon összejön (kocsi, csapat, szerencse): Sainz, ő nagyon tehetséges, de annyira nem kiugró hogy mázli, csapatsorrend és a legjobb autó nélkül esélye legyen


A maradék négynek egyértelműen van esélye, mert extra tehetségesek, a legerősebb talán Verstappen, ő némi szerencsével már idén VB lehet, de ha Hamilton visszavonul és a Red Bull tartja ezt a szintet akkor szinte fix.

Leclerc, Russell és Norris pedig csak a kocsin múlik hogy versenyben lesznek-e a címért, mert mindhárman extra tehetségesek.

2021. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem Leclerc és Norris nagyon jó versenyzők, több vb-re esélyesek, de azért mégsem évtizedes fenoménok.

Sainz, Gasly és Ocon jó versenyzők, sok munkával/szerencsével van bennük egy-két szép vb-cím, de ennyi. (egyébként az ilyen pilóták sokat hozzá tudnak adni a verseny színvonalához, főleg amikor emberfeletti szorgalommal legyűrik az emberfeletti tehetségű riválisukat, ahogy csinálta Rosberg)

Mick Schumi és Cunoda hozzák, ami egy újonctól várható, de hat futam után elég nehéz bármit is mondani.

Ricciardo már kezd kiégni.

Stroll nem értem, mit keres a listán.

Szóval marad Russell. Aki körül persze vannak kérdőjelek, hisz az eddigi karrierje a williamses csapattársak rendszeres (illetve Bottas egyszeri) földbe döngöléséből állt, de kétségtelenül nagyon jó. Számára már tényleg egy jobb autó és egy jobb csapattárs kéne, hogy megmutathassa, vajon tényleg a következő Hamilton/Verstappen lesz-e belőle.

2021. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Aki éppen jókor lesz jó helyen. Vettel is nyert 4-et aztán nagy jóindulattal is max egy középszer.
2021. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7: szerintem aki 4-et nyer, az nem középszer. De akkor ennyi erővel Hamit is annak lehet mondani 2013-ig az 1 VB címével. És akkor Vettel 4 VB címéből 2 nem volt olyan sima (2010, 12), mint Hamilton utóbbi 4 címe. De 2015 is elég sima volt számára.
2021. jún. 16. 21:00
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Azért az akkori Vettel egyáltalán nem számított középszernek. Rendkívül ígéretes versenyzőként mutatkozott be, a torós csapattársait magabiztosan verte, majd Webbert is (aki akkoriban sokkal harcosabb formában versenyzett, és 2010-ben még vissza tudott vágni - bár az egy nagyon kaotikus évad volt három vb-esélyes autóval). 2011-et schumacheri fölénnyel uralta, és a továbbiakban Webbó a fasorban sem volt hozzá képest. Vettelben Ricciardo érkezésével tört el valami (szerintem mentálisan sosem volt igazán stabil), a Ferrarinál mutatott egy másodvirágzást, azóta pedig tényleg egyre inkább középszer.
2021. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

9

Dehogy nem. Amikor a Red Bull simán a legjobb autó volt akkor is úgy küzdötte össze a vb-ket mert ha nem az első helyről indult semmire nem volt képes, sokat hibázott stb.

2021. jún. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!