Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik volt számotokra a mai...

Melyik volt számotokra a mai nap legnagyobb égése az olimpián?

Figyelt kérdés
Enyhén szólva sem egy sikeres napot zártak a magyarok, az hogy a tollaslabdában meg asztaliteniszben kikapnak az természetes, arra szót sem érdemes vesztegetni, de ma nem erről volt szó, gyakorlatilag minden magyar induló az összes sportágban ma csúfos kudarcot vallott. Nektek melyik fájt leginkább vagy melyik volt a legváratlanabb?

2021. júl. 25. 16:56
A kérdező szavazást indított:
Hosszú Katinka leégése (5. helye) a döntőben
Siklósi Gergely csúfosan elvesztett vívó döntője
a férfi vízilabdások zakója a gyengébb görögök ellen
a kézilabdás lányok szokásos egy gólos veresége
Verrasztó Dávid visszaesése a döntőben
Késely Ajna be se jut a kvázi kötelező döntőbe
Pupp Réka (cselgáncs) menetrend szerint elbukja a bronzmeccset
Fucsovics visszalép, el se indul a teniszben
Péni István se bír érmet szerezni favoritként
másik eredmény volt az ami a legnagyobb égés volt
22 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Hosszú 5. helye 32 évesen miért is akkora csalódás?
2021. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
70%
Maradjunk annyiban, hogy a kérdésed a mai nap legnagyobb égése. Biztos vagyok benne, hogy majd idehazudsz valamit, de sosem sportoltál, sosem versenyeztél még. Ha már tetted volna, akkor nem írnál olyat, hogy égés egy olimpián - akárhogyan is - szerepelni.
2021. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 hypno ***** válasza:
41%

Kudarcot vallott?


Egy tornából felmentett gyógyegértől azért ezek igen erős szavak.

2021. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%
Egy ezüst volt ma ez nokedli
2021. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 hypno ***** válasza:
81%

Szerintem nincs még egy olyan ország a miénken kívül, ahol az emberek nem ünnepelnek egy ezüstérmet, hanem fanyalognak rajta, miként egy pontszerző helyezésen is.


Ez szánalmas.

2021. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%

a kézis lányok 1 gólos veresége igenis nagy teljesitmény a világbajnok franciék ellen. NAgy meccs volt , de látom ott az ezüst is. Pupp Réka is a világbajnokot verte és majdnem meglett a bronz.

Fusovics állitólagos sérülése ténylg zavaró. De egyedül ez amiben bele lehet kötni. A görögök sem egy rossz csapat simán esélyesek ők is a végső győzelemre akár. Késeynek meg nem ez volt a fő száma. Péni István 5. helye is nagyon szép teljesítmény és még lesz pár száma neki is. Hosszú és Verrasztó szintén versenyez még és nem rossz ez sem.

2021. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Szóval a válaszom ez a kérdés. Ez a nap égése
2021. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Hellmano ***** válasza:
84%
Az USA kikapott a Franciáktól kosárban. Jók a franciák nem az, de hát így ez idén nem lesz könnyű menet, ha már az első meccs is bukó.
2021. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%

Én nem vagyok olyan szigorú, mint te, kérdező, de a Siklósin még én is felháborodtam. "Röpke két-három másodpercig voltam csalódott" - akkor nem is véletlen, hogy nem te nyertél. Ilyen szöveget semmilyen bajnok nem engedne meg magának.

Meg ez a duma, hogy jobban szerepelt, mint a Szilágyi annó az első olimpiáján: anyád. A Szilágyi egy 18 éves gyerek volt aki a történelem szóbelijéről esett be az első olimpiájára, te meg a 24 éves világranglistavezető favorit...

2021. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
A Péni István interjúja is hasonló volt, én nem tudom felfogni hogy egy olimpikon, aki papírforma alatt teljesít, minek örül az eredményének. Oké, nincs vége a versenynek, fenn kell tartani a pozitív hangulatot a 15 méteres céllövölde meg 8 méteres vízipisztoly versenyre, de nem igaz hogy egyszer az életben nem lehet őszintén nyilatkozni: elb.sztam, nem örülök neki, ez van.
2021. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!