Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki fog fölkelni hajnali 3-kor...

Ki fog fölkelni hajnali 3-kor hogy megnézze a magyarok szereplését az olimpián?Ki az akinek fontos hogy élőben nézze?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban meg akartam nézni az úszás döntőket élőben de elaludtam.Szilágyi Áronról is lemaradtam,amikor aranyérmet szerzett,pedig az délután volt.Nektek fontos hogy ne maradjatok le semmiről és élőben nézzétek a magyarok szerepléseit?Még ha hajnali 3 kor kezdődik akkor is?

2021. júl. 25. 22:08
A kérdező szavazást indított:
Fölkelek hajnalban hogy ne maradjak le a magyarok versenyéről.
Azért nem kelek föl hajnalban mert akkor versenyeznek a magyarok
Délután nézem meg felvételről a hajnali versenyeket
Nem érdekel az olimpia
26 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

A mai teljesítményt látva hálát adok az égnek hogy úgy döntöttem nem kelek föl, még érmet se nyert egyik se (Siklósit leszámítva de az délután volt). Ha a következőkben is ilyen eredmények várhatóak, akkor nyugodtan alszok továbbra is hajnalban.

Milákra viszont talán fölkelek.

2021. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Annyira nem érdekel, hogy felkeljek, dolgozom napközben, éjjel tudok aludni. Egyébként is inkább sportolni szetetek, mint nézni.
2021. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

23:30-tól triatlon, ne viccelj, nem is fogok aludni ma xd

Azaz majd közben, kicsiket, ha unalmas a program :D

Szerencsére rugalmas home office-ból dolgozom, úgyhogy egész nap megy az olimpia, és tudok mellette dolgozni :D

2021. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Le sem feküdtem, Bicsunak drukkoltam eddig.
2021. júl. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
De ő kiesett, nem?
2021. júl. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
mindent nézek ha tudok, alig alszok azóta, igaz én megtehetem, különben én se nézném
2021. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyéni. Home office mellett nem gond, mert a nagy melegben amúgy sem bírok elaludni.
2021. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Diák vagyok, nyári szüneten, szóval holnap már 3. napja lesz, hogy fél 4-kor kelek. Így is lemaradok sok mindenról, mert gyakron olyan versenyszámok ütköznek, amik érdekelnek. Pár évvel ezelőtt még inkább én is az lettem volna, aki le se fekszik, mint pár ismerősöm. De most inkább azt választom, hogy alszok előtte egy kicsit. De azt nem bántam volna, ha az amerikaiak nem kaavrnak be és hajnalban maradtak volna az előfutamok, délután pedig a döntők. A legtöbb sportágat kifejezetten szeretem, az olimpiákhoz valami megmagyarázhatatlan vonzalmam van. Nekem nagyon fontos, hogy felkeljek.
2021. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ramiz ***** válasza:
100%
Ma nem fekszek le, nézem hajnalban a kéziseket :D
2021. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
#9 Nagy köszöneted nem volt benne. Inkább aludtál volna.
2021. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!