Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milákot leszámítva van egyálta...

Milákot leszámítva van egyáltalán bárkinek bármi esélye akár csak érmet is szerezni a magyar úszók közül?

Ritka lelombozó a mostani felhozatal, pedig nagyon sok úszó kvalifikált. Milák Kristófon kívül senkit se tudnék mondani akinek akár csak érmet szerezni esélye lenne (nem hogy nyerni).

Ti tudtok ilyen nevet a magyar csapatból? Katinka sajnos ennyi volt, az jól látszik.

2021. júl. 25. 22:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én jutalmat csak az érmeseknek, életjáradékot csak a bajnokoknak adnék. Minden tiszteletem a sportolóké, de egy 5. helyezés már rövidtávon se érdekel senkit, hosszú távon meg egy bronz se. Ezt nem Katinka miatt mondom, és nem is őt érintené érzékenyen, hanem a tucatolimpikonokat.
2021. júl. 29. 23:24
 22/24 hypno ***** válasza:
100%

Rasovszky Kristóf kb olyan istenáldotta tehetség, mint Milák.

Ő simán nyerhet a 10 km-es nyíltvízi úszásban.

Senki sem szerepelt le.

Milák Kristóf nyert egy aranyat és egy ezüstöt, Kenderesi Tamás 4. lett a döntőben, csak úgy, mint Verrasztó Dávid és Kapás Boglárka.

Ha utóbbi három egy hellyel jobb eredményt ért volna el, akkor most úszásban már lenne 1 arany, 2 ezüst és 3 bronz, sajnos nem így lett, de egy Olimpián negyediknek lenni azért nem kis teljesítmény.

És akkor még ott van Cseh László is, aki 35 (!!!) évesen még bejutott a 200 vegyes döntőjébe, és elért egy 7. helyezést.

Nem értem, mit síránkoztok, érjetek el ti ilyen eredményt, most ez így jött ki, ha rendesen lett volna tavaly Olimpia, akkor lehet, hogy több érmünk lenne, de nem így lett, ettől függetlenül ezek még mindig nagyon jó eredmények. :D

Csak már megint ez a magyar mentalitás...

2021. júl. 31. 21:22