Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Forma-1-es versenyzőkön...

A Forma-1-es versenyzőkön tényleg pelenka van a versenyek idején?

Figyelt kérdés

Előre elnézést ezért a furcsa kérdését.


A családdal szoktuk nézni az F1-es futamokat, és fater szerint a versenyzők pelenkában versenyeznek. Azt mondja egyrészt azért, mert sokat isznak tehát sokat kell pisilniük is (ezt én nem hiszem, mert inkább kiizzadják, tekintve, hogy eleve nagyon meleg van a futamokon, továbbá be vannak öltözve védőruhába ami még inkább melegít), másrészt a végén mikor szállnak ki a leintéskor, mindegyik versenyző s*ggén vastag, "dudorodik" a ruha, harmadrészt meg hogy meg kell lenni egy minimum súlynak a versenyek után


Én valahogy nem akarom elhinni...


Mit gondoltok, tényleg igaza lehet?



2021. júl. 29. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Egyrészt néha a versenyzők beszámolnak arról, hogy a ruhájukba pisiltek (a ruha kibírja, nem kell ide pelenka).

Másrészt Daniel Ricciardo mondta egyszer hogy ő abban a feszült versenyhelyzetben nem is tudna pisilni. Plusz szintén ő volt az, aki egy filmkritika során említette, hogy már a nem megfelelő alsónadrág is gondot okozhat az öv miatt, szerintem akkor a pelenka is probléma lenne.

2021. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem
2021. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs pelenka

2. Kiizzadják

3. A speckó ruházat miatt olyan az alsó rész amilyen.

2021. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyanról már én is hallottam hogy ha kell (nagyon ritka) akkor nem tartogatják a futam végééig, hanem az autóban elvégzik. De azt nem tudom, hogy simán az overallba, vagy van pelenka is.
2021. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordanak pelenkát. 3 órát egy felnőtt ember lazán kibír vizelés nélkül sőt a dupláját is. Persze olyan van hogy valami nem oké olyankor belepisilnek kakilnak hánynak lazán az autóba. Volt már rá példa.
2021. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!