Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 19 éves fiú vagyok (80kg...

19 éves fiú vagyok (80kg 185cm magas) azok akik jártasabbak a témában tudnék e még eredményeket elérni küzdő sportban?

Figyelt kérdés

Idén kezdenék el valamilyen küzdő sportot űzni csak még azt sem tudom milyet (thai box,box jiu jitsu) ezek érdekelnek leginkább

Miben lehetnék a legügyesebb illetve van e olyan amiben “könnyebben lehet eredményeket elérni “ vagy gyorsabban kijön ha béna vagyok benne

Már gyerekkorom óta sportolok

Fociztam,atlétikáztam(sprint,távol ugrás) illetve eddzettem de ezeket már vagy 2 éve abba hagytam és azóta nem csinálok semmit és nagyon össze esett a fizikumom elejét akarom venni a dolgoknak es végre valaminek neki állni így csőlátásban (mindig is vonzott a küzdősport )



2021. júl. 29. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen korban már nem tudod annyira mélyen elsajátítani a fogásokat, mint aki gyerekként kezdi. Túl komoly eredményeket küzdő sportban szerzett tapasztalat nélkül nem fogsz elérni. Nagyon sokáig fog tartani reflexé tenni egy-egy fogást.
2021. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hypno ***** válasza:
80%
Ha őstehetség vagy és pénzt, paripát, fegyvert nem sajnálva kitartóan edzel, akkor úgy 6 év múlva felérhetsz a csúcsra.
2021. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Ez személyfüggő... én 6 évesen kezdtem a cselgáncsot, mai napig üzöm (35) mégsem tudtam benne kimagasló eredményeket elérni soha... egyszerűen lassúak a reflexeim, lusta vagyok és lomha...

De ismerek olyat is, aki 25 évesen kezdte, és 1 ev múlva már földre tudott vinni... ami nagy szó, mert bár nincs kimagasló tehetségem, sokan szinte lehetettlennek tartják, hogy engem földre vigyenek :)

2021. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!