Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F1 rajongók, mit gondoltok,...

F1 rajongók, mit gondoltok, mennyi Forma-1-es futam lesz idén, mely helyszínek esnek még ki, és melyek lesznek beugrók?

Figyelt kérdés

Az eredetileg 23 futamos szezonból eddig 11 futam ment le, most jön még 4 európai (Belga, Holland, Olasz, Orosz), ezekkel nem lesz gond a járvány szempontjából tehát 15 biztosan lesz. Utána viszont kész káosz:


- ugye szó volt a Török futam beugrásáról a korábban eltörölt Szingapúri helyett azonban Törökország vörös listán van a briteknél még mindig, és oda eredetileg úgy mentek volna, hogy onnan egyenesen Japánba, hogy ne kerüljenek karanténba hazaérkezve. A Japán futamot azonban múlt héten törölték. (Egyébként érdekes, hogy a Török futamról láttam aktív linket, hogy jegyet lehet venni rá, miközben a F1-es hírportálok tök bizonytalanul írnak róla)

- Az amerikai fordulók is elég problémásak: Austinban (Texasban) újra komolyan tombol a vírus, míg Mexikó és Brazília szintén vörös listás a briteknél - habár a brazilok jelezték, hogy idén mindenképp akarnak futamot tartani, csak az eredetihez képest 1 héttel korábban.

- A még hetekkel ezelőtt törölt Ausztrál futam helye szintén üres, most épp Katart pedzegetik beugrónak, míg egy másik F1-es hírportál szerint Indianapolis is beugorhat a másik 3 amerikai mellé (vagy valamelyik helyett?). Szó van/volt emellett Austini duplázásról is.


Szóval lassan követhetetlenné válik, annak ellenére, hogy nincs már messze, 2-3 hónapról beszélünk.

Más F1 rajongók, Ti mit gondoltok, mely pályák fognak beugrani vagy kiseni, és mennyi futam jöhet össze? Én kizártnak tartom a 23-at, szerintem 19-20 lehet a reális...



2021. aug. 24. 16:36
 1/1 anonim válasza:

Szia! Idén 21 f1-es futam lesz,

Viszont csak a kínai ugorhat be, mert a többit törölték!🙂

2021. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!