Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Más is úgy látja, hogy Wéber...

Más is úgy látja, hogy Wéber Gábor már nem olyan, mint régen volt Szujóval?

Figyelt kérdés

Kicsit mintha "szétesett" volna, egyre sűrűbben beszél félre, és már nincsenek azok a poénkodások, amik voltak Zolival. Bár tény, ehhez hozzátettek az utóbbi 3-4 év (többnyire) unalmas futamai.


https://www.youtube.com/watch?v=o0hCaFwJ3nk



2021. szept. 15. 22:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Nos, jó kérdés! Hibázik az biztos, néha mellé is beszél...talán lehet Szujót amikor hidegre tették, akkor behorpadt egy kicsit ő is, azért csak nagy spanja volt, na meg lehet visszább vett....vagy visszább vették!
2021. szept. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon el van szállva magától közben meg gőze sincs róla hogy mi történik a pályán. Palik Laci újratöltve.
2021. szept. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Én nem nagyon vettem észre semmit. Wéber Gábor régen se volt az a kifejezett humorzsák, inkább a faarccal odaszúrt szarkasztikus megjegyzések álltak neki jól. Viszont a Szujó-Wéber párosításért szerintem nagy kár, az ilyen sportágakhoz épp olyan páros kell, ahol egyikük a hangulatteremtő nagydumás, a másik pedig a szakértő (így volt ez Palik és Lapaj idejében is).
2021. szept. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

#2

Azért szokott ám ő egyetemen is tanítani!

2021. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

4

Nem tanítani szokott csak előadást tart ami nem mellesleg tele van baromsággal. Jó magam is végigültem és hát nagyon nincs képben.

2021. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5 jó van prolikám
2021. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Mindeki hibázik élő adásban, ez benne van. Nem érzem, hogy rosszabb lenne mostanában.

Paliknál már eljutottam oda, hogy mindig angol nyelű kommentárral néztem a versenyeket.

2021. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Most az a gond hogy ott van két beszédhibás önjelölt szakértő. Egy borzalom hallgatni amit leművelnek.
2021. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

6

Nem kell játszani az agyad. Wégé egy közgazdász. Köze nincs a fizikához. Amit innen onnan netről elő lehet túrni azt előtúrta, elmondta amit ő megértett belőle de kb ennyi. Nincsenek meg az alapjai.

2021. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
nincsenek meg az alapjai? . te tényleg ilyen sötét vagy?
2021. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!