Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Más is úgy látja, hogy Wéber...

Más is úgy látja, hogy Wéber Gábor már nem olyan, mint régen volt Szujóval?

Figyelt kérdés

Kicsit mintha "szétesett" volna, egyre sűrűbben beszél félre, és már nincsenek azok a poénkodások, amik voltak Zolival. Bár tény, ehhez hozzátettek az utóbbi 3-4 év (többnyire) unalmas futamai.


https://www.youtube.com/watch?v=o0hCaFwJ3nk



2021. szept. 15. 22:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

9!


Ha te Wéber és Pakik közé egyenlőségjelet teszel, akkor nem is kell többet mondanod a szakértelmedről.

2021. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

10

Ezek a tények.

2021. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
és ha közgazdász? attól még versenyző volt, és látott kocsit nem egyet már. Szerintem fejből tudja a részeit..Láttam párszor adásban , hogy már ahangról megmondja mi volt én meg csak lesek honnan tudta.. És ő nem mindig követi az adást a livetimingot is nézi ezért "marad le" sok mindenről.
2021. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

5-ös

Oké, előadást tart (az is informatív, de oké vegyük úgy, hogy nem tanít).

Szóval te azt mondod, hogy ott ültél...de ha nem jól csinálja, akkor vajon honnan van neki fals infója valamiról? Valós versenyző volt, Európa bajnok versenyző és eSport világbajnok évek óta ezzel foglalkozik. Hogy van egy egyetem közelében akkor, ha fals? Mért hívják meg, hogy engedik, hogy ott legyen?


8-as

Újvári Máté valóban inkább kívülálló, na de Wéber? Egyébként tanult ember sose volt még ott szerintem, lehet nem emlékszek valakire, de cáfoljatok meg! Legfeljebb versenyző, na de kérdem én: Szerintetek nem tud eleget egy versenyző, akinek élete ez?


9-es

Bizonyára nem tanári szint és még a témát tanulók szintje se, na de tapasztalata van, az hogy honnan tanulta, attól nem kevesebb a tudása.

2021. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
96%

Ne álljatok le vele vitázni. Szerintem ez az a megrögzött fanatikus lehet, akinek egy időben az volt a szokása, hogy ha bármi jót írtál Wéberről, egyből olyasmiket válaszolt, hogy "tudom, hogy te vagy az Gábor", "ne itt fényezd magad", "nem fogsz megtéveszteni a kamuregisztrációiddal", stb.

Wéber Gábor még mindig az egyik legjobb hazai autóverseny szakértő.

2021. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%

Wéber szerintem nagyon jó szakkommentátor, de főkommentátornak nem a legjobb, Szujóval jól kiegészítették egymást.

Egyébként megjegyzem, szerintem rég voltak ilyen jó futamok, mint mostanában, szóval az nem lehet kifogás.

2021. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
persze hogy, nem olyan már. SZintet lépett. végre profik veszik körül.
2021. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A szakértelmével nincs gond, látszik hogy okos, felkészült, érti a dolgokat, az meg hogy egyszer-egyszer benéz dolgokat vagy lemarad, hát istenem, mindenkivel megesik. Jó, néha tényleg figyelhetne jobban (pl. mikor ki van írva a képernyőre feketén fehéren hogy XY kap büntetést vagy bármi hasonló, ők meg nem látják mert mást néznek éppen, utána meg számon kérik hogy nem volt tájékoztatás, az tényleg kissé zavaró, de még belefér simán).

Ami engem Wéberben inkább zavar az az arroganciája ami régen szerintem nem volt rá jellemző Szujó mellett. A Facebook oldalán is néha olyan megszólalásokat látok tőle hogy a hajam kettéáll, nagyon lekezelő sokszor az olvasóival.

2021. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

18

Ez mindig jellemző volt rá max a közvetítêsben nem jött rá de aki index fórumról ismeri az tudja hogy mindig egy fölényeskedő lekezelő majom volt. Csak ott mindig helyretették.

2021. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!