Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek a jelenlegi...

Szerintetek a jelenlegi mezőnyből ki a legjobb Forma1-es versenyző?

Figyelt kérdés

Azt is leírhatjátok, hogy emberileg kit tartotok a legnormálisabbnak.

Ha lenne rá lehetőséged kivel töltenél el egy napot?


Ha a világbajnokságot nézzük, akkor én Maxnek szurkolok, de amúgy Daniel Ricciardo és Lando Norris a kedvenceim.



2021. okt. 20. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha a tapasztaltabbakat vesszük akkor Verstaffen, ha a feltörekvő tehetságeket nézzük akkor Russel
2021. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az autók nagy különbségei miatt nehéz megmondani, de Hamilton, Verstappen, Leclerc, Sainz, Norris, Gasly és Russel akiket én a jelenlegi felhozatalból esélyesnek tartok leendő vilagbajnoki küzdelmekben.
2021. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha már az autók közti különbségről van szó, szerintetek Hamilton mire lenne képes mondjuk egy Haasal? Elismerem, hogy az egyik legjobb pilóta a mezőnyben, de szerintem ehhez nagyban hozzájárul, hogy övé az egyik legjobb autó
2021. okt. 20. 17:41
 4/14 A kérdező kommentje:

Amúgy egyet értek veletek.

Russelben és Norrisban szerintem meg van minden, hogy egyszer világbajnokok legyenek.

Ahogyan Sainzban és Leclercben is ha egyszer a Ferrari jobb lesz.

2021. okt. 20. 17:42
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

3

Ő már ki van égve. Meg láthattuk anno hogy egyenlő feltételekkel egy Buttonnal sem bírt el.

2021. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már az autók közti különbségről van szó, szerintetek Hamilton mire lenne képes mondjuk egy Haasal?"

Egy Haassal nem sokra, az az autó egyszerűen annyira pocsék (körönként mindenki másodperceket szokott rájuk verni), hogy egy top pilóta is örülhetne már a pontszerzésnek is...

De amennyire tudom, azt nyilatkozták hogy a drasztikus szabályváltozások miatt már év eleje óta a jövő évi autó fejlesztésére koncentrálnak, szóval nem csoda.

2021. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ricciardo még szerintetek lehet világbajnok?

Személy szerint én egyre kevesebb esélyt látok rá, pedig egy nagyon jó pilóta, csak egy ideje már nem érzi az autót.

2021. okt. 20. 18:21
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

7

Kizárt. Ricciardo eléggé középszer. Vicces csávó meg minden, de nincs benne meg az a plusz ami a vb címhez kell. Persze ha véletlen egy űrhajót raknak alá és lesz egy béna csapattársa, akkor talán.

2021. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért Red Bullos időszakában elég jól teljesített.
2021. okt. 20. 18:34
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

9

Senkik ellen, aztán Verstappen meg gyorsan elüldözte.

2021. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!