Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki nyeri az idei...

Szerintetek ki nyeri az idei F1-es vb-t? Hamilton vagy Verstappen?

Figyelt kérdés
Így 2 futammal a vége előtt nektek mi a véleményetek?
2021. nov. 25. 17:56
A kérdező szavazást indított:
Hamilton
Verstappen
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
remélem Max Verstappen
2021. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Verstappennek egy esélye maradt sztem, az utolsó futamot kell valahogy behúzni. Jövő héten, az új szaúdi pályán sok az egyenes és olyan magas az átlagtempó, hogy brutális Merci fölény lesz (főleg Hamilton megint az új motorral), 1-2 is simán benne van.


Remélem valahogy megoldja Verstappen, mert ekkora előnyből és ilyen szezonnal nagyon fájdalmas lenne elbukni. Mexikó után én már azt hittem megvan.

2021. nov. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Most szerintem a Mercinek álla zászló. Ha Hamilton nem csúszik szét simán meg lesz megint neki. Kicsit Verstalpen összeroppant a teheralattmeg a Red Bull is az év végi fejlesztésekkel mellényúlt, vagy lehet hogy a Honda az oka. Mindenesetre ha nem sikerül az araboknál Hami előtt végeznie erőből akkor csak a csodában bízhat.
2021. nov. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Hamiltom, ha Verstappen áll nyerésre Bottas elfogja véletlenül fékezni magát, hogy Hamilton legyen a bajnok
2021. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom megmondani. Csapatként a Merci egy kicsit jobban elkapta a fonalat, de még mindig van egy pici pontelőnye Verstappennek, mentálisan pedig mindkét versenyző jól állja a sarat. Nagyon-nagyon szoros lesz a vége. Remélem, nem szól közbe technikai hiba.

Tavaly Abu-Dhabit megnyerte Verstappen, de ehhez kellett a hajszálakon múló kvali-eredmény, na meg Hamilton, ha már tutira megvan neki a cím, hajlamos kicsit lazábban vezetni.

2021. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
31%

Verstappen idén jobb volt mint a hibát hibára halmozó ször, sajnos ez a cím elment bakuban a deffekt miatt, silverstoneban a szőr kiütése miatt, meg a ringen bottas roncsderbi akciója maitt....

Várom már h az összes matuzsálem, főleg hamilton elmenjen innen, és akkor végre a fiataloké lenne a terep.... ha hamilton elmegy, már tuti nem lesz ekkora fölénye a mercinek, és nem a tehetsége miatt....

2021. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
42%
Verstappen!!
2021. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!