Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F1: Kinek a teljesítménye...

F1: Kinek a teljesítménye volt idén számotokra a legnagyobb meglepetés, és kié a legnagyobb csalódás?

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem látok a színfalak mögé, így elég nehéz... Azért a végére elég rendesen összeszedte magát mindenki.

Talán Sainz meglepetés volt, Ricsi meg csalódás.

2021. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
54%
Hamiltoné volt a legnagyobb csalódás... a legjobb kocsiban, ha nem üti ki a Mercedes 2x Verstappent, akkor az utolsó 3 futam kb lényegtelen lett volna... Szégyen volt, amit ebben a szezonban a Hamilton és a Mercedes művelt...
2021. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Pozitív meglepetés: Sainz, Gasly

Csalódás: Tsunoda

2021. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Meglepetés: Alonso, Sainz, Verstappen, Latifi

Csalódás: Bottas, Perez, Cunoda, Mazepin, Ricciardo, Leclerc

2021. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Leclerc és Ricciardo volt negatív csalódás.

Pozitív csalódás idén nem nagyon volt olyan értelemben, hogy nem számítottam volna rá (pl. Gasly nagyon szép teljesítményt nyújtott, de igazából már tavaly is látszott, hogy összerakta magát és sokra képes)

2021. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Ricciardo nagy csalódás...én tényleg elhittem neki hogy a Renault tavaly rosszul fejlesztett és a McLarennél több lehetőséget látott. De ez a szezon sem hozta meg neki azt a "bajnokesélyes" ülést. Sajnálom kicsit mert szerintem ha marad az RB-nél 1-2 évet pluszba lehet most jobb formában lenne.
2021. dec. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!