Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha ti rakhatnátok össze a...

Ha ti rakhatnátok össze a jövő évi F1 mezőnyt, ki lenne az a 20 pilóta akiket ti a rajtrácsra raknátok?

Figyelt kérdés

Természetesen a kérdést reális keretek között gondolom, tehát már elhunyt meg 70 éves, 30 éve visszavonult pilótákat, vagy olyanokat akik még az F3-hoz is tehetségtelenek, ne írjatok, csak olyanokat, akik aktívak, nemrég aktívak voltak, vagy úgy áll hogy reálisan bekerülhetnek pár éven belül.

Aki nagyon elszánt azt is megírhatja melyik pilótát melyik csapatba rakná be, de az is elég ha írtok 20 nevet. :D



2021. dec. 18. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Én Talmácsi Gábort akartam írni,de akkor ő már nem versenyez?
2021. dec. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Próbáltam gondolkodni, hogy mit lehetne írni ide, de az a helyzet, hogy azt a néhány fiatal tehetséget kivéve, akiket mostanság kitermelt az F2 és még nem kerültek be, rajtuk kívül nem tudnék mondani mást, egyszerűen már annyira professzionális szint, hogy rajtuk kívül felfedezett arcok, akik helytállnának nincsenek, távozott pilótákat meg kár mondani a jelenlegi veterán garnitúrából már Alonso-n kívül más öregebb nem tudná tartani a lépést ennyire.
2021. dec. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Verstappen

Perez

Hamilton

Russell

Gasly

Piastri

Norris

Ricciardo

Leclerc

Sainz

Raikkonen

Ticktum

Mick Schumacher

Shwartzman

Alonso

Ocon

Vettel

Magnussen

Hulkenberg

Nico Rosberg

2021. dec. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Mercedes - Hamilton + Russell

Red Bull - Verstappen + Sainz

Ferrari - Leclerc + Rosberg

McLaren - Norris + Ricciardo

Alpine - Alonso + Ocon

AlphaTauri - Gasly + Perez

Aston Martin - Vettel + de Vries

Alfa Romeo - Bottas + Piastri

Williams - Stroll + Albon

Haas - Schumi + Hülkenberg


Ezzel együtt tudnék élni, és valamennyire realisztikus is

2021. dec. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Mördzsi: Russel-De Vries

Red Bull: Verstap - Gasly

Ferrari: LeClerc - Sainz

McLaren: Ricciardo - O'Ward

Alpina: Alonso - Ocon

Alfacentauri: Perez - Nojiri

Aston Martin: Palou - Albon

Alfa Romeo: Ilott - Hauger

Will I am s: Piastri - Doohan

Haas: Shwartzman - Mazepin

2021. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Mercedes: Hamilton és Russell

Red Bull: Verstappen és Gasly

Ferrari: Sainz és Leclerc

McLaren: Norris és Bottas

Alpine: Alonso és Ricciardo

Alpha Tauri: Perez és Hülkenberg

Aston Martin: Vettel és Ocon

Williams: Latifi és Albon

Alfa Romeo: Räikkönen és Piastri

Haas: Shumacher és Ilott

2021. dec. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Majdnem mindenkit hagynék. Egy-két fizetős gyerek van, aki helyére jöhetne egy ígéretesebb újonc (mondjuk Mazepin és Latifi helyére Piastri, illetve az elmúlt években veszni hagyott Ilott). Illetve Vettel az, aki számára megérett a visszavonulás ideje.
2021. dec. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Ferrari: Leclerc, Sainz

RedBull: Verstappen, Riccardo

Mercedes: Russel, Hamilton

McLaren: Norris, Bottas

Alpine: Alonso, Piastri

AlphaTauri: Gasly, Ocon

AlfaRomeo: Giovinazzi, Schumi

Haas: Hulkenberg,

Williams: Stroll, Tsunoda

AstonMartin: Vettel, Perez


Igen, hagynám a mezőnyben Giovinazzit, szerintem jó, kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott ebben az iszonyat gyenge AlfaRomeoban is, több Q2, voltak Q3mak, pontszerzések, és nem mellesleg szinte az egész szezon során jobban teljesített, mint Raikonnen (Kimi fan vagyok)


Szerintem Perez gyenge a RedBullhoz, előző csapatánál az AstonMartinnal továbbra is jól teljesìtene


Riccardonak szerintem ott lenne a helye a RedBullnál, hatalmas hibát követett el, amikor eligazolt


Bottas szerintem a McLarennél nagyon szépen megállná a helyét, nyugodt, békés környezet, nyomás nélkül. És úgy gondolom, hogy a csapatnak is hasznára tudna lenni, egyébként is, túl jó az Alfához


Piastri hatalmas telhesítményt nyújtott az F3ban, és az F2ben, szerintem ülést érdemel, egyértelműrn az Alpinnál, ha már az ö pilótájuk.


Schuminak szerintem nagyon gyenge a Haas, Ferrari pilótaként, számomra logikus lenne, hohy jövőre az Alfánál kéne versenyeznie


Ocon nagyon tehetséges, viszont szerintem nem az Alpinnál van a helye. Az AlphaTaurinál szerintem mindenki megnézne egy Gasly Ocon párost.


Stroll számomra nem Aston szint, ahogy Tsunoda sem AlphaTauri, viszont mendkettejüknek az F1ben a helyük, véleményem szerint a Williemsbe jó párost alkotnának.


Szerintem Mazepin, és Latifi sem F1 szint, ezért én nem is adnék nekik ülést, ahogy a jövőre érkező Zhou sem érdemli meg.


Hulkenberg mindíg is jó pilóta volt, szerintem minimum a mezőny leggyemgébb csapatában, a Haasban megérdemelne egy ülést. A másik Haasba, pedig fogalmam sincs kit ültetnék, talán Albont, azért ő is a teljesítményének, és a korának löszönhetően megérdemelne egy helyet au F1ben

2021. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BlackSword ***** válasza:

Mercedes - Hamilton + Russell


Red Bull - Verstappen + Perez


Ferrari - Leclerc + Sainz


McLaren - Norris + Ricciardo


Alpine - Alonso + Ocon


AlphaTauri - Gasly + Perez


Aston Martin - Vettel + Hülkenberg


Alfa Romeo - Bottas + Raikkonen


Williams - Stroll + Albon


Haas - Magnussen + Giovinazzi

2022. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Max Verstappen

Charles Leclerc

Arthur Leclerc

Carlos Sainz

Lewis Hamilton

Dennis Hauger

Jack Doohan

Isack Hadjar

Roman Stanêk

Sebastian Vettel

Mick Schumacher

Valterri Bottas

Sergio Perez

Yuki Tsunoda

Jehan Daruvala

Frederik Vesti

Theo Pouchaire

Daniel Ricciardo

Fernando Alonso

Esteban Ocon

Tóth László


Tudom, nem mindegyik olyan jó, de én nem feltétlen teljesítmény alapján választottam őket. Ja, és bocs a helyesírásert, nem biztos hogy mindenhol jó

2022. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!