Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Forma-1: hány pilótát tartotok...

Forma-1: hány pilótát tartotok erős versenyzőnek?

Figyelt kérdés
Pihenésképp rangsoroltam magamnak az idei szezon húsz versenyzőjét és beosztogattam őket néhány kategóriába. Kíváncsi vagyok, ti jelenleg hány pilótára mondanátok, hogy erős versenyző?

2021. dec. 23. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alonso, Verstappen, Hamilton, Russel és esetleg még Leclerc és Norris.
2021. dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Verstappen, Hamilton, Leclerc, Sainz, Norris, Gasly, Russel, Alonso
2021. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Verstappen, Hamilton, Alonso, Russell, Norris, Leclerc és Sainz egészen biztosan a jelenlegiek közül.

Emellett ha passzol hozzá az autó akkor szerintem Vettel, Ricciardo, Gasly és Perez is jó pilóták.

2021. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hamilton, Verstappen, Leclerc. Lehet, hogy van több is, de azok még nem mentek eleget nyomás alatt, hogy biztosan ki lehessen jelenteni, vagy kiöregedtek mint Alonso.
2021. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! #2-es, én is őket írtam fel, plusz Ricciardo, megelőlegezve neki, hogy hátha csak egy átmeneti kisiklás volt az idei teljesítmény. Úgy vettem, azok az erős pilóták, akikre lehet csapatot építeni, és akik túl erősek lennének második számú pilótának (kivétel esetleg, ha az első számú pilóta nem vezet abszolút top csúcsformában).
2021. dec. 25. 12:47
 6/8 hypno ***** válasza:
33%

Akik beférnek a mezőnybe azok mind erős versenyzők. Még azok is akik fizetnek a pilóta ülésért.

Mindegyik mögött van egy két parádés szezon alsóbb osztályban...és a dobogós helyekért ott is meg kell ám küzdeni.


Talán Mazepinre mondanám, hogy nem oda való, de ő is inkább azért mert egy tahó.

2021. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Én három kategóriába szoktam őket sorolni;

Bajnokalkat (megfelelő szekérrel képes vb-címre): Leclerc, Verstappen, hamilton, russell, illetve ugye Vettel-Alonso-Raikkönen. Sainz egy baromi nagy kérdés számomra, mert eddig a következőbe soroltam, de idén egy erősen középszerű Ferrarival hatalmasat gurított.

Futamgyőzelmekre esélyes: Gasly, Norris (bár Sainz 2.0, látok benne fejlődési potenciált, nem írom le egyelőre), Ocon, Perez, Schumacher, Ricciardo egyértelműen, Bottas személy szerint képes rá, az Alfa Romeo formáját látva szerintem elengedheti a jövőben.

És a többiek, úgy fogalmaznék hogy nagy szerencsével csíphetnek meg egy jobb eredményt, dobogót, győzelmet. De ez részemről teljesen szubjektív.

Aztán jövőre érkezik Zhou, utolsóba sorolnám, Albon meg... Meglátjuk.

2021. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Verstappen, Hamilton, Norris, Alonso, Vettel, Perez, Sainz, talán Russel, esetleg Gasly és Riccardo
2022. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!