Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Gerwyn Price-nak milyen...

Gerwyn Price-nak milyen balhéja volt egy nézővel itt Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudom nem most volt, de kíváncsi vagyok rá. Úgy tudom egy nézővel gyűlt meg a baja. Valaki részletezné?

2022. jan. 2. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

meccs után nem győzte dicsérni a közönséget, amely a következő mérkőzésen, Gerwyn Price személyében szerezte meg magának első ellenségét. A vb-címvédő Richard Veenstra elleni meccsén az egyik kiszállójánál – talán mert néhol Angliában is ez a szokás – belefütyült valaki a nézőtérről, majd ismét, ami miatt meg kellett állítani a játékot, Price pedig a középső ujjával kimutatott a nézőtérre.


Ezzel a közönség nagy részét maga ellen fordította, általánossá vált a pfujolás Price dobásainál. A megbocsátás pillanata a hetedik legben, 4–2-es Venstra-vezetésnél jött el, Price nyolc tökéletes nyíl után a dupla 12-est rontotta el. Ezt követően viszonylag csendben figyelte a közönség Price játékát, a walesi meg is fordította a mérkőzést, de benne maradt a tüske.


„Örülök, hogy nem ment be a dupla 12-es” – mondta a meccs után, utalva arra, hogy nem ajándékozta meg az ellene szurkoló közönséget a kilencnyilas élményével.


Szerintem ez lehetett az:)

2022. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. jan. 2. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapelőtt is mutogatott a nézőkre
2022. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!