Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Carlos Sainz világbajnok alkat?

Carlos Sainz világbajnok alkat?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 15:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Majd idén kiderül ha a Ferrari tényleg versenyképes lesz, tavaly simán hozta Leclerc szintjét aki szintén nem tehetségtelen.
2022. márc. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Carlos Sainz nem az évszázad tehetsége és valószínűleg nem lenne képes ellentmondást nem tűrően földbe döngölni a komplett mezőnyt, ennek ellenére sok versenyzői és emberi kvalitás megvan benne, és versenyképes autóval kinéz neki egy-két szép vb-cím. A helytállás, amit az első ferraris évében mutatott, a tavalyi év egyik legjobb teljesítménye volt (a bajnoki küzdelmet leszámítva).

Szóval a válasz: igen.

2022. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ő egy középszer.
2022. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
72%
Szerintem tehetséges, a ferrarinak van a legjobb pilóta párosa. Leclerc esélyesebb, de szerintem simán esélyes Sainz is. Egyébként nagyon lelkes, vett is egy lakást itt Maranello környékén (tudom mert én is itt élek) és elvileg nagyon sokat gyakorol, sokat beszélget a mérnökökkel is hogy minél jobban megismerje az autót és minél többet tudjon fejlődni.
2022. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Inkább egy jó másodpilóta, aki stabilan gyűjtögeti a csapatnak a pontokat.
2022. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
5-osnek reszben igaza van. Az hogy nem “vilagbajnok alkat”, az nem azt jelenti hogy tehetségtelen. Ilyen volt pl Barichello.
2022. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Úgy látom itt nem a realitás számít, hanem hogy ki mennyire isteníti elvakultan. Aki szerint nem a jövő harmincszoros világbajnoka, annak egyből megy a lepont...
2022. ápr. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

"Úgy látom itt nem a realitás számít, hanem hogy ki mennyire isteníti elvakultan."

Mondjuk inkább úgy: más a véleményünk a valóságról.

De ha már realitás, Sainz tavaly gyakorlatilag pariban volt Leclerccel (majdnem egyforma ponttal zártak, Sainz kicsit előrébb - ebben benne volt, hogy Leclerc gyakran peches volt, viszont Sainznak kellett új autóhoz szoknia, ami a ma szokványos tesztmennyiség mellett szintén nem kis falat)

Barrichellónak mely csapattársai voltak minimum Leclerc szintjén? Öt évig Schumacher, majd négy évig Button.

Melyikükkel volt pariban akár csak egyetlen évben is? Egyikükkel sem.

2022. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Rubens Barrichellot nem én hoztam szóba. 2001 (ha éltél már akkor) A1 Ring, mond valamit? Nekem volt szerencsém élőben a helyszínen nézni. Legyél úgy pariban a csapattársaddal, hogy ő kapja a hátszelet. Ő kap meg minden előnyt, új fejlesztéseket. És ha ennek ellenére mégis elé kerülsz, akkor utasítanak rá, hogy el kell engedned. Ekkor került be a szabálykönyvbe, hogy nincs nyílt csapatutasítás. Ezért nem teljesen jó a példád. Sanci hány futamot nyert eddig a Forma-1-ben? Barrichello 11-et!
2022. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Barrichello 11 futamgyőzelme elég gyér teljesítmény ahhoz képest, hogy négy olyan éve is volt, amikor magasan a legjobb autót vezethette (ebből egy a Brawnnál, ahol nem volt csapatsorrend, mégis kikapott Buttontől, pedig utóbbi is csak a szezon első felében ment jól). Sainznak ehhez hasonló lehetőségei még egyszer sem voltak, így enyhén szólva nem fair a győzelmek alapján összehasonlítani őket. Leclerc-nek is még csak 3 van, ebből kettő még a 2019-es Ferrarival.

Egyébként meg attól, hogy a legjobb napjaidon gyorsabb tudsz lenni, mint a sokra tartott csapattársad a legrosszabb napjain, még nem leszel jó pilóta.

Egyébként nem jól emlékszel, a nyílt csapatutasítás betiltása a 2002-es botrányok után történt.

2022. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!