Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Csak engem irritál halálra...

Csak engem irritál halálra Verstappen?

Figyelt kérdés

De már csak a megjelenése is annyira irritáló… arról nem is beszélve hogy ellopta a gyerekét a csaját meg a munkáját (=egész életét) Kvjatnak. Egy undorító ember.

Hamilton is jobb nála de forza ferrari


2022. márc. 20. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Engem nem irritál, számomra szimpatikus pilóta.
2022. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Mi bajod a megjelenésével?

Az meg erős túlzás, hogy ellopott bárki is. Kelly Piquet is egy szabad akarattal bíró, gondolkodó emberi lény, aki képes maga eldönteni, kivel szeretne lenni. A Red Bull csapat pedig szintén önállóan képes döntéseket hozni, Kvjatnak nem sok köze van hozzá ha ők valakiben több potenciált látnak.

2022. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

A megjelenése mindenkinek olyan dolog amiről nem tehet.

Kvjat már azelőtt szakított Kelly Piquet-tel hogy az összejött volna Verstappennel, szóval nem Verstappen "lopta el" a nőt, hanem a csaj döntött így. Az meg hogy ellopta a gyerekét értelmezhetetlen, nyilván Kelly nem fogja árvaházba rakni a már megszült gyerekét csak azért mert más férfival jön össze...

Az meg hogy az ülését "ellopta"... a csapat szabadon dönthet kit igazol, Verstappen azért vitán felül bőven jobb, tehetségesebb pilóta mint Kvjat (mondom ezt úgy hogy én Kvjatot is kedvelem és szerintem a jelenlegi mezőnyben neki is helye kellene legyen).

2022. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem csak téged. Nekem soha nem volt szimpatikus. Egy bárgyú képű bájgúnár. Jó, a kinézetéről nem tehet, ez igaz. Meg a magánéletét is hagyjuk! De a rádióban olyan idiótán visítozik. Meg a vezetési stílusa: egy agyatlan, gondolkozni nem képes agresszív barom. Ez még egy újoncnál elnézhető, láttunk már sok ilyet. De úgy tűnik, neki soha nem fog benőni a feje lágya.

Hamiltont sem kedveltem eleinte. De ahogy évek alatt volt alkalmam megismerni, ezerszer szimpatikusabb lett. Ez nem is kérdés.

2022. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tökéletesen egyetértek veled kedves utolsó 😏 a tavalyi győzelmét is annak köszönheti hogy Perezt feláldozta érte a redbull… 👀
2022. márc. 21. 04:39
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Ezek az érvek azért nem semmik:D a kinézetét bíráljátok... miért, szépségverseny ez?


"Meg a vezetési stílusa: egy agyatlan, gondolkozni nem képes agresszív barom" mennyi közöd van neked az autóversenyzéshez? Akinek van egy csepp IQ-ja, az ilyet nem mond.



A kérdező meg még egyet is ért vele...



Itt nem Verstappent védem csak. A leggyengébb pilóta is az F1-ben gigantikus tehetség. Eszméletlenül vezetik ezeket az 1000 lóerős szörnyeket sokszor 5 cm-re elkerülve a betonfalat 50x egymás után!



Ha bárki szerint pont a világbajnok tehetségtelen, aki egy gyengébb autóval tudott minimum pontegyenlőséget hozni a 7x-es világbajnok ellen, az kicsit tanuljon minden téren.

2022. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

#6 Kedves autóversenyző úr, melyik széria világbajnokát tisztelhetem benned? :D Ha már ekkora hatalmas közöd van az autóversenyzéshez...

Ezek szerint ezt így kell, ez a helyes versenyzői magatartás: "mindenkit felöklelni, megtorpedózni, ha ott vagyok a közelében. Nem érdekes, hogy mindketten kiesünk, hiszen akkor ő sem szerez pontot." Bravó, ezek szerint ez a tök normál sportszerű versenyzői hozzáállás a részedről.

Múlt hétvégén is, ugye semmi értelme nem lett volna, az első DRS zónában közel maradnia Verstappennek Leclerechez, hogy aztán a másodikban megelőzze. Hanem ez volt az okosabb megoldás, hogy az elsőben megelőzi, majd a másodikban Leclerc visszaelőzte mivel ő nyithatta a DRS-t. Ez a "hatalmas" versenyzői intelligencia megnyilvánulása Verstappen részéről. Nyilván aki ilyen alacsony IQ-val rendelkezik mint én és ennyire semmi köze az autóversenyzéshez, az fel sem foghatja ennek a briliáns taktikai lépésnek a zsenialitását. :D

2022. márc. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

#8

Mert mások talán nem ezt teszik? Pl Hamilton Alonsoval szemben tavaly a Hungaroringen? Persze látszik hogy teljesen laikus és tudatlan vagy a témában, így nem csoda ha minderről fogalmad sincs, de a verseny hevében ritkán van idő mérlegelni, tervezgetni. Sokszor a másodperc törtrésze alatt kell döntéseket hozni, pláne amikor látod hogy gyorsan közeledsz a másikra. Aztán persze a körök alatt már lehet utána terveket szőni, de az elfékezés miatt a kivitelezésre már nem maradt idő.

Mindenesetre intelligenciának vajmi kevés köze van az ilyen küzdelmekhez, ez egyszerű versenyzői magatartás, lényegében szimpla reflex, ami az összes pilótában ott van, aki ilyen magas szintre jut.

2022. márc. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

7. A ferrari gyorsabb volt, mi értelme a 2. DRS zónát megvárni? Azért, hogy 1 körrel később előzze meg?


Amit mondasz, annak akkor van értelme, ha két tök ugyanolyan gyors kocsiról beszélünk, és láthattuk, hogy kanyarokban sokkal jobb volt a Ferrari, egész végig DRS távolságon belül maradtak volna, és megelőzték volna a következő DRS zónában.


Nem, nem vagyok versenyző, de legalább nem mondok Forma 1-es pilótára olyat, hogy tehetségtelen, főleg világbajnokra, csak azért, mert nem szimpatikus. Óvodás szint.

2022. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta rá hogy tehetségtelen :Ddd arról volt szó hogy agresszív, lásd: mikor ráparkolt Hamilton fejére… szerencse hogy új fejlesztéssel behozták a halo-t pár éve mert ott maradt volna az autóban… és nem ez volt az egyetlen ilyen húzása.
2022. márc. 22. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!