Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Albon lehet még idén világbajnok?

Albon lehet még idén világbajnok?

Figyelt kérdés
Nem igazán sikerült jól a kezdés, de ez még csak egy verseny volt, talán még nincsen minden veszve. Mennyi reális esélye van neki még világbajnoknak lennie idén?

2022. márc. 20. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Jó vicc! :D Szerintem a kérdésed rossz kategóriában van, a humorba szántad.
2022. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval te egy futam után/alapján ennyire leírod az esélyeit?
2022. márc. 20. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki leírja, akinek van egy cseppnyi józan ítélőképessége, és te sem gondolod komolyan, csak jól esik trollkodni. Albon sosem volt nagy szám, ráadásul kihagyott egy évet, ráadásul egy olyan csapat autójába ült be, amelyik már jó ideje minden évben a sereghajtók között van.
2022. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Egy futam után?! Szerintem se Albon, se a Williams nem egy futam óta van a F1-ben.
2022. márc. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Idén szerintem nem lehet (Williams-sal soha), de ha átkerülne egy jobb csapathoz, akkor simán mehetne a vb címért. Majd talán Lando Norrissal fog versenyezni pár év múlva, ha jobb csapathoz kerül.
2022. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak mrgsérteni de te nem vagy normális, vagy csak egyszerűen tisztában vagy ezzel és pusztan a humor kategóriába szántad ezt a kérdést. Most komolyan?!?!?!? Albon???🤣

Nem ketelkedem benne hogy jó pilóta, de kérlek nézz már rá a konstruktőri táblázatra, vagy nezd meg a Williams onboardfelvételeit. Egyből rájössz hogy ezt a kérdést felesleges volt megírnod.

2022. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!