Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek Zhou az F1-be...

Szerintetek Zhou az F1-be "csak" a pénzért van az Alfa Romeonál, vagy tényleg van helye a királykategóriában?

Figyelt kérdés

Esetleg az f2-ből ki lenne rá érettebb?

Leginkább Mazepinhez hasonlítanám aki az apja miatt jött az f1be miután főszponzor lett a Haasnál. Vagy például Stroll és az Aston.



2022. ápr. 27. 15:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha az apja nem vásárol csapatot, sztem Stroll már nem F1es pilóta lenne. Mazepint meg a háború küldte el a Hasstól+a szponzort is.
2022. ápr. 27. 15:39
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Csouról azt hittem, hogy a mszőny leggyengébb pilótája lesz, de nagyot csalódtam, pozitívan.

Első versenyén pontot szerzett, és szerintem jól is megy nagyon.

Tavaly 3. Lett Forma 3-ban, ami nem egy rossz teljesítmény.

Piastri/Illot talán jobban megérdemelte volna az ülést, de a pénz mellett azért van nála tehetség is.

2022. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mazepinnél jobb, de ha szigorúan tehetség alapján nézzük ő se lenne F1-be való. Illott, Schwarzman, Piastri, De Vries hamarabb érdemelnének F1 ülést, vagy például visszatérőként Hülkenberg, Kvyat.
2022. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem Csalódás. Előbb tenném ki a Stroll Latifi duót és oda beültetni mást. Ez az első éve még bizonyíthat lefelé és felfelé is, de egyelőre nekem pozitívum
2022. ápr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre várnék még az értékítélettel, az azonban biztos, hogy meglepően éretten versenyez. Bottastól ugyan még jelentősen elmarad, de ez nem is csoda, hiszen éveken át a mezőny elejében küzdött, a sportág valaha volt legnagyobbika oldalán.
2022. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rendben van a srác, az első pár futam alapján hozza azt, ami egy újonctól várható.

Abban egyetértek, hogy ha egyetlen ülés lenne szabad, tisztán tehetség alapján jobban megérdemelné Piastri. Arról viszont már nem vagyok meggyőződve, hogy Shwartzman is jobb. Ilottnak meg nem most kellett volna esély, hanem másfél évvel korábban, ő azóta már eltávolodott a formaautózástól. Latifiről meg tényleg nem értem, mi a tökömet keres még a mezőnyben.

2022. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

*formaautózástól

mármint az F1-hez közel álló szériáktól (mert igazából most is formaautózik, de elég más világban)

2022. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tavaly év végén, mikor végre bejelentették az utolsó idei ülést is, Bottas csapattársát, interjúban Vasseur nem tagadta, hogy Zhou pénze nagy segítség a csapatnak, de azért az eredményei is bár nem tökéletesek, de eléggé meggyőzőek voltak ahhoz, hogy lássa, mit tud felmutatni a királykategóriában 1 év alatt, és az majd opciót adhat a 2023-as döntésben - átmeneti beugróéves, vagy hosszabbítanak Vele.

Én eddig most úgy látom, hogy eddig olyan, mint tavaly Tsunoda volt: a legelső futamon nagyot dobbantott, azóta viszont nehezen találja a helyét!

2022. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg van helye.
2022. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
F2-ben se volt rossz pilóta. Nyilván az Alfa Romeónak szempontja volt a pénz is, de Bottassal jó tapasztalt - fiatal szerepet töltenek be. Hozza a pontokat, bár mostanában balszerencsés de ez nem az ő hibája
2022. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!