Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hiányozni fog e nektek Vettel...

Hiányozni fog e nektek Vettel az F1-ből?

Figyelt kérdés
Ugye most év végén vonul vissza

2022. júl. 28. 15:05
A kérdező szavazást indított:
Nem, miatta nem nézem
Nem, bár nem utálom, jobb lesz nélküle
Igen, Vettel nélkül nincs F1
Nem, a sokszori politizálása miatt
Igen, sokszori politizálása miatt
Igen, bár nem szeretem, meghatározó tagja az f1-nek
28 szavazat
 1/10 B2man ***** válasza:
100%
A csillaga leáldozott. Egy időben a kedvencem volt! 4 Vb cím nem a véletlen műve...
2022. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

A Ferrari lenullázta ahogy Kimit és Alonsót, aztán a mezőny bohócává vált.

Most Leclercen van a sor.

2022. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hypno ***** válasza:
46%

Nem kell túltolni.

Egy kiöregedett sportoló.

Előtte is voltak akik abbahagyták, és utána is lesznek. Voltak nála nagyobb nevek meg kisebbek is.

Pár év múlva senki nem fogja emlegetni.

2022. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A pályáról nem, az utóbbi időben szinte semmit nem produkált, még csak egy-egy jó megmozdulása sem volt ami így hirtelen eszembe jutna. A személyisége, és a többi versenyzővel való jó kapcsolata, a humora viszont nagyon is hiányzik. És én azt is szeretem, hogy kiáll azért, amiben hisz.
2022. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A régi nézőknek tuti. Egy generáció egyik utolsó tagja távozik, együtt öregedtünk meg.
2022. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jellegzetes figurája volt a mezőnynek, de rég elérkezett az ideje a visszavonulásnak.
2022. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első f1es futama óta a kedvencem. Vele nőttem fel, nagyon fog hiányozni. De kiélte már itt magát, összeszedte magát anyagilag ideje hogy a családjával legyen. Tényleg hiányozni fog mert egy arany ember de minden jót kívánok neki💙🇩🇪
2022. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Versenyzőként sose volt nagy kedvencem, sőt a Red Bullos korszakában kifejezetten irritált hogy mindig ő nyert, de emberként le a kalappal előtte, messze a legigazabb, legintelligensebb, legpéldamutatóbb ember akit valaha versenyautóban láttam. Az utóbbi években nagyon megkedveltem, napról napra szimpatikusabb lett ahogy jobban megismertem és ahogy úgymond "beérett". Az tény hogy leáldozott a csillaga, ahogy amúgy hamarosan Ricciardonak, Pereznek, Hamiltonnak is le fog (Alonso ő külön sztori, kora alapján rég nem kéne már a mezőnyben lennie de még mindig meglepően versenyképes), és ezek alapján logikus és időszerű döntés hogy visszavonul, úgysem termett volna már neki semmi babér, főleg nem az Astonban. Ugyanakkor mint ember, mint jelenség, a szókimondósága, humora, kedvessége és bölcsessége, na azok fognak hiányozni, ahogy a időről időre elsütött rádióüzenetei is. De összességében érthető döntés és nagyon szimpatikus ahogy az egészet kezeli minden téren. Az biztos hogy szegényebb lesz nélkül a mezőny, de ez a dolgok rendje, mindig eljön a generációváltás ideje.
2022. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
8%
Nem, amúgy sem nézem ezt a sportot.
2022. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Chabinho válasza:
Nekem még mindig az egyik kedvenc pilótám.
2022. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!