Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hol írják le normálisan a...

Hol írják le normálisan a Forma-1 kezdés időpontokat?

Figyelt kérdés

A múlt héten is lekéstem 1 órávan mert minden oldal mást ír.


13:30

[link]


14:00

[link]


15:00

[link]



2022. júl. 30. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te nem 1 órával késted le, hanem 4-gyel, mivel vagy a felvezető műsor kezdését írják le, vagy a futam startjának az időpontját. Tehát vagy korábbi időpontot látsz, vagy a pontosat. A konkrét start 15:00kor van, a felvezető műsorok és a parádézás jóval korábban kezdődik.


De az F1 hivatalos weboldalán a "formula1 . com" -on a kezdőoldalon picit legörgetsz, és a hírek alatt ott egy nagy sötét sávban egy rolexes menetrend. Ott minden esemény konkrét időpontját megtalálod. Annyira figyelj, hogy átlehet váltani a te időpontodat a helyi ország időpontjára, egymás alatt van a lehetőség, tehát a "your time" a te időd

2022. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, eddig a hivatalosat nem néztem mert kitudja milyen időzónát mutat, de amit te írsz az elég egyértelmű, ezt fogom most már figyelni.
2022. júl. 30. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az F1 biztosra megy. Nagyon jó, hogy 1 perc alatt bármelyik futam idejét láthatod és a saját időzónád ideje szerint egyből a kezdő oldalon. Tehát nem kell külön keresgélned semmit. Ráadásul az F1 közösségi oldalain szoktak posztolni egy világtérképet, ahol a világ legnagyobb városai szerepelnek, hogy ottani idő szerint mikor kezdődik az időmérő vagy futam. Mindent megtesznek, hogy véletlen se maradjanak le a rajongók.
2022. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem a hivatalos honlapot szoktam nézni, hanem a tv újságot guglizom be, én annál mindig minden műsort pontosan láttam, tényleg akkor kezdődik, amikor írják, ráadásul az F1-nél külön írják a felvezető műsort, és utána külön a futamot!

Google: “m4 sport műsor”, és azon belül m.musor.tv

[link]

2022. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

A Formula-1 hivatalos oldalán minden esemény időpont fent van:

[link]

2022. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Már kezte
2022. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2022. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a linket.
2022. aug. 23. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!