Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 2 és fél éve lovagolok (hobby...

2 és fél éve lovagolok (hobby szinten) és a kezdetek óta van egy kedvenc lovam aki 2 hete elpusztult . Nagyon rosszul érzem magam miatta. Abba hagyjam a lovaglást vagy menjek el máshova és próbáljak ki újabb dolgokat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezért nem kellene abbahagynod a lovaglást.Egyszer a lovardában ahova én járok volt egy nagyon ügyes lo akibe belecsapott a villám amikor kitört a karámból.Nagyon ügyes ló volt.A lovarda melletti erdőbe lett eltemetve.sokan sirtunk miatta.De nem hagytam fel a lovaglással.Most fogom letenni a rajtengedélyt.
2009. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szia! Ne hagyd abba, csodalatos dolog a lovaglas!

Sajnalom,hogy ez tortent,de ne add fel a hobbydat!

Szerintem kicsit most keruld a lovardat, aztan ha ugy erzed, hogy jobban van a lelked nyeregbe:)

2009. jan. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszy szépen a tippeket..érdemes ez az oldal .
2009. jan. 30. 17:43
 4/8 anonim válasza:

Ne hagyd abba,lesz majd más ló,akit megszeretsz.

Tapasztalatból mondom,hidd el!

2009. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Egy cipőben járunk ^^

3 évig voltam egy lovardában, ahol kialakult egy nagyon szoros kapcsolat az egyik lóval. Sajnos immár 1 éve a tulaj vágóhídra vitte, mert néha sántítani kezdett, és én azt hittem amikor ezt megtudtam, hogy oda az életem... Nem túlzás ha azt mondom, hogy hetekig sírtam, bármikor eszembe jutott, és üresnek, használhatatlannak éreztem magam... (főleg, hogy ezzel a pacival volt az első versenyem, stb, és még állatorvos véleményét sem kérte ki, mielőtt a vágóhíd mellett döntött)... ám a lovak iránti szenvedélyem nem hagyta, hogy félbehagyjam a munkát, amit belefektettem ebbe a sportba és most már úgy érzem, elég színvonalas versenyeken is résztveszek, egy új, remek paci társaságában Igaz, hogy ez egy lovardaváltással járt együtt, de egyszerűen nem tudtam tovább ottmaradni... (: Ám. Őt, soha nem fogom elfelejteni, és ott van az a rengeteg szép emlék (meg persze a csikója, akit azóta is rengetegszer meglátogatok)

Remélem te sem fogod abbahagyni ezt a remek foglalkozást, hiszen ha a lovak az életed részévé vállnak, akkor az az élet csakis szép lehet (:

2010. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én is együttérzek veled, mert a kedvenc lovamat eladták egy másik országa és már több éve nem láttam. de azóta is lovagolok csak éppen nincs kedvenc lovam, mert megtanultam hogy nem szabad szoros kapcsolatba lenni egy lóval, ha az nem a tiéd..
2010. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
azéért ne hagyd abba:) ha nekem meghalna a kedvenc lovaam biztoos nagyoon rosszul érezném magam de semmi áron nem hagynám abba a lovaglást. Fel a fejjel:)
2010. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a lovaglást kérlek ne haygd abba ez egy nagyon szép sport arról nem is beszélve nálunk is voltegy iylen lány szeretett egy lovat meghalt és ott hagyott mindent sajnos ez az élet inkább maradj ott és han agyon nem bírod feldolgozni akkor próbáljd meg máshol de késöbb menj vissza
2010. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!