Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Honnan érdemes nézni a Forma1-...

Honnan érdemes nézni a Forma1-et állójeggyel a Hungaroringen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 21:52
 1/8 anonim válasza:
mi anno a rajttól nem messze álltunk. ott a lelátók mellett. Onnét rálátni egy kivetítőre is
2011. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ott a célegyenes ráfordító kanyarban?
2011. jún. 15. 22:12
 3/8 Grimmpeace válasza:
VIP páholy.
2011. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Őszintén?... a helyi kocsma kivetítő teraszán, ott mindent látsz ami érdekes :)

Külön állóhelyért nem kell fizetned, csak a fogyasztásod után ;)

2011. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én is kint voltam 2005-ben a pénteki első szabadedzésen, és igen, az utolsó (14.) kanyar és a rajtrács között. onnan azt hiszem, látszódik a dobogó is. ott jó a kilátás a pálya hátsó részére. ajánlom, hogy sok üdítőt vigyél magaddal, amikor én voltam, majdnem 40 fok volt. nameg a napsütés miatt naptejre is szükség lehet, különben mire vége a futamnak, piros leszel, mint a Ferrari
2011. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsó:

köszönöm szépen :))

2011. jún. 24. 07:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is megyünk! Idén is:D

Mi tavaly a rajtrács melletti füves dombocskán voltunk. Onnan lehet látni a legtöbbet szinte. A box bejáratára is rálátni, kivetítő is van. Persze valószínű ott lesznek a legtöbben és mi is úgyhogy stipi-stopi egy pokrócnyi hely nekünk :DD

2011. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És igen, min. egy liter víz(ott iszonyatosan drága minden,de van egy kút!:D)naptej, legyező, kis kaja, de arra készülj fel, hogy megmotozhatnak szóval túl sok cuccot azért nem nagyon lehet vinni. Hány napra mentek ki?
2011. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!