Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek Bruno Senna...

Szerintetek Bruno Senna milyen versenyző?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Nem teljesít rosszul a Renault-nál
2011. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Forma-1-es
2011. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fromjezus ***** válasza:

Nem tartom jo versenyzonek, a jelenlegi mezony leggyengebb pilotaja.

Sot azt joslom nem is fogja semmire se vinni. Egy ^jo ulest^ ki kell erdemelni sok munkaval. Egybol majdnem-top-autoba kerult. Tul nagy rajta a nyomas, se ha ebbe az autoba marad nem is fog csokkenni. Kis Pique is hasonlo adottsagokkal birt.

(Ha Kubica iden versenyzett volna agyon veri Petrovot.)

De kivanom hogy a velemenyemre cafoljon ra, mert jo lenne ujra olvasni a Senna nevet a dobogosok kozott :)

2011. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Petrovnál sorra jobb a teljesítménye...A Renault meg nem top autó, hanem mostanában inkább gyenge középmezőny. Az más kérdés, hogy a Kubica mit hozna ki belőle. A Piquet meg sokkal rosszabbul teljesített anno, mint most a Senna.
2011. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jó versenyző. Elveszi az olyan jó pilótáktól a lehetőséget mint pl Hülkenberg.
2011. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ahhoz képest hogy a legfontosabb éveiben amikor megalapozhatta volna a karrierjét nem versenyezhetett. A HRT-s évből felesleges kiindulni eddig meg hozza Heidfeld szintjét. Persze az utóbbi 2 futam most nem alakult túl jól de én bízom benne hogy igaz az amit Ayrton állított róla anno.
2011. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Peti szaktársam szerint Brazil.
2011. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!