Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milyen érveket sorakoztassak...

Milyen érveket sorakoztassak fel amögött, hogy érdemes nézni az idei olimpiát?

Figyelt kérdés

Szónoki (retorikai) beszédet kell tartanom a suliban.

Eddig leírtam, hogy azért érdemes nézni, hogy a 2008-as vízilabda-győzelemhez hasonló felemelő élményeket élhessen át a hallgatóság, valamint látványos és szórakoztató megnyitó lesz előtte. A későbbiek során pedig izgalmas versenyek...

Miket lehet még írni? Akár érzelmi és akár észérveket is szívesen várok. :)


2012. jún. 3. 15:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Az jó lehetett...

Én "csak" 9 évesen láttam az olimpiát először, de már ott megtetszett, így megnéztem a következőt is...


"a barátom mesélte, hogy a munkahelyén együtt nézték az esélyes magyarokat és ha magyar nyert aranyat koccintottak pezsgővel..."

Kár, hogy 4 éve csak 3-szor koccinthattak (volna)...


"ha valaki nem is szereti a sportot akkor is érdekes lehet az olimpia."

Nálunk is hasonlóan van. Ugyan a nővérem pasija nem nézi az olimpiát, de a családból mindenki követi, még anyum és a nővérem is, akik alapból távol tartják magukat a többi sporteseménytől...

2012. jún. 6. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!