Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melegolimpia 2012 BUDAPEST....

Melegolimpia 2012 BUDAPEST. Eurogames12. Szükség van erre?

Figyelt kérdés
Azért csinálják hogy lássák az emberek hogy ugyanolyan tagjai a közösségnek. De akkor kérdezem én mért nem a rendes OLIMPIÁN vesznek részt??? Van hetero olimpia is??

2012. jún. 13. 10:43
1 2
 1/16 .schwulbini. válasza:
79%
Szerintem szükség van. Hisz egy sima sportegyesületben nem veszik jó néven ezt.És ez egy fajta lehetőség számukra hogy a saját környezetükben is jól érezzék magukat. Hiszen ennek ez az értelme hogy a melegeknek is legyen egy olyan sportrendezvény amely az ő érdekűken találtak ki.
2012. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De miért nem tudnak részt venni a sima olimpián ha ugyanolyan tagok? Mért kell ezt reklámozni? Mért nem tartják a szobájukban a beállítottságukat? Nekem nincs gondom a melegekkel, de az ilyen jellegű eseményekkel (felvonulás, olimpia) nagyon megutáltatják magukat még az olyan emberekkel is akik adott esetben elfogadják őket. Mnt például én. Egyre jobban kezdem utálni őket és erről ezek a felvonulós-olimpiás-reklámos dolgok tehetnek.
2012. jún. 13. 11:09
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem, egyáltalán nincs szükség erre.

Sőt.

Mondom ezt úgy, hogy _tényleg_ semmi bajom a melegekkel - ellentétben a rossz b.zikkal, akikkel igenis van. Felvonulgatnak, zászlót lóbálnak és riszálják a nyeszlett - rózsaszín tütübe bújtatott testüket a kamionokon.

Mégis mit mondasz egy gyereknek..? Mit csinál a "bácsi"?

A toleranciának is vannak határai...

És a rendes melegek - akikről alapállapotban meg sem mondod, hogy azok (ahogy rólam sem mondanád meg, hogy kit vagy mit szeretek, mert az MAGÁNÜGY), még ők is lenézik ezt a s.ggriszáló bandát.


Ez az egész rendezvény egy magamutogató, provokatív dolog - ismét.

2012. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

Miért lenne szükség?

Ha olyan tehetséges menjen a rendes olimpiára,ha meg nem,akkor nem kell ez a humbug rendezvény..


Vicc kategória..

2012. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Én magam amatőr koris vagyok idén indultam az ISU Adult műkorcsolyaversenyen. El sem tudom mondani mennyire boldog voltam, hogy nekünk nem gyereként kezdőknek is van verseny. Nagyon nagyon jól éreztem magam és ha ez nem lenne akkor nemigen versenyezhetnék. Szerintem ilyen ez a meleg olimpia is. Gondolom sok amatőr versenyző indul, akik máshol nemigen tudnak versenyezni. Szerintem ilyen versenyekre sokan elmennek vagyis van rá igény. Ha pedig van rá igény, akkor meg na ná, hogy megrendezik mert pénzt lehet beszedni belőle. Az ilyen versenyeken van indulási díj, plusz ideutaznak, pénzt költenek. Lehet, hogy sokaknak nem tetszik az amit képviselnek, de egyszerűen nem kell foglalkozni velük. Szerintem a szállodákat sem érdekli, hogy kik jönnek csak ne legyen üres a szálloda. Ráadásul az idegenforgalomban egyre többen dolgoznak, szóval szükség van rendezvényekre, sportversenyekre. Inkább legyen ilyen, minthogy megint olyan síralamas évet zárjon a magyar turizmus, mint tavaly.
2012. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

Ez mind szép és jó,de akkor legyen amatőr olimpia,ne meleg olimpia..

Miért kell ebben az országban állandóan a cigányok-b*zik seggét nyalni..

2012. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
39%

igen, szükség van, pont az olyan homofóbok miatt, mint te!


majd ha elfogadod öket ugyanolyan embereknek, mint a többi, és elismered, hogy ugyanolyan jogok illetik meg őket, mint téged, na majd akkor már nem lesz szükség arra, hogy közügy legyen a homoszexualitás, de addig nem lehet magánügy.

2012. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%

Sajnálom,hogy ezt mondom,de mindig is lesznek homofóbok.

Sajnos egy egészséges ember nem fogja elfogadni őket...

2012. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%

7: el vannak fogadva, _ugyanúgy_ elindulhatnak egy szokványos olimpián, mint Te vagy én. (Tudtommal nincs teszt előtte, h ki mire gerjed be.)

Csak a búzáknak (és hangsúlyozom: NEM a melegeknek) van örökös kényszerük arra, hogy közöljék a világgal, hogy ők milyen beállítottságúak.

2012. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 FDra válasza:
49%

Mivel még sosem láttam-hallottam ilyesmiről, mint a melegolimpia, nem vagyok benne biztos, hogy ugyanolyan magamutogató, visszataszító förtelem-e, mint a felvonulás.

Sajnos attól félek, hogy igen.

Minden esetre, ha még viszonylag visszafogottan is zajlana le ez az esemény, akkor sem tartanám szükséges és jó dolognak.

Magyarországon ma erősödnek azok a szélsőjobbos erők, akik mindent és mindenkit utálnak. Ha pedig egy átlagember, akinek köze sincs a homoszexualitáshoz, ilyen formában találkozik vele, nyilván nem arról fog gondolkodni, hogy "igaza van azoknak, akik azt mondják, fogadjam el a melegeket. Tényleg olyanok, mint mi!"

Sokkal inkább az fog eszükbe jutni: "Magamutogató köcsögök! Igaza van XY politikusnak, undorító férgek mind!"

Ezt meg én nagyon nem szeretném. A heterók azt felejtik el sokszor, hogy mivel a szexuális orientációt nem mi választjuk, ezért nagyon sok különböző típusú ember él a homoszexualitás berkein belül. Ugyanúgy, ahogy pl. a heterók között is vannak punkok, skinheadek, cigányok, páwák, rockerek, vagy akár tömeggyilkosok, stb, stb. A szexuális orientáció nem függ össze az ember személyiségével. Csak sajnos egy csomó selejt, aki azon kívül, hogy egy szart sem érő alak, meleg is. És veri a mellét, hogy "háhá én kisebbség vagyok piszkítsunk gyorsan oda a többség orra alá". Fel sem fogják, hogy a többség nem őket, mint embereket fogják elítélni, hanem azt a társadalmi csoportot, aminek a nevével takaróznak, és akkor tovább lehet siránkozni az elnyomásról. Ez itt a baj. DE az intelligens heteróknak üzenem, hogy a melegek között tényleg vannak nagyon értelmes, szerethető emberek! Csak mivel ők nem verik a mellüket, nem hallani róluk annyit.


Bocsi, ha nagyon hosszú lett, de ez most kikívánkozott belőlem.

Szép napot,

FDra 18/F (meleg)

2012. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!