Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » (F1) Szerintetek ki nyeri a...

(F1) Szerintetek ki nyeri a 2012-es Brit Nagydíjat? Tippek a TOP3-ra?

Figyelt kérdés

Szerintem esélyesek lehetnek a Lotusok, a Force Indiák, a Mercedesek, Hamilton, Alonso, Vettel és talán a Sauberek. Bár a Mercinek nem fekszenek ezek a gyors kanyarok, tehát Mercedes győzelemre nem fogadnék :D


Véleményem szerint győzelemre esélyes az Alonso-Hamilton-Vettel trió, a Rosberg-Schumacher, illetve a Grosjean-Raikkönen páros.


Ti kit tippeltek a Brit Nagydíj győztesének?

Vajon folytatódik a kiszámíthatatlan szezon és egy újabb győztest avatunk vagy most már lassan "beáll a rend"? Tippek a Brit Nagydíj TOP3-jára? Várom a véleményeket!



2012. jún. 26. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint annyi az idénynek ha nem lép az FIA. Hirtelen a semmiből talál tizedeket Vettel a Q3-ban pont mint tavaly? Majd a versenyen körönként 1mp-vel gyorsabb az élmezőnynél, biztos ez mind szabályosan lehet. Ha ezt levesszük a Lotusnak feküdhet a pálya, viszont a hőmérséklet egyáltalán nem. Ilyen idők közt a Merci lesz a favorit meg a McLaren. Szerintem top 3 Vettel, Hamilton és Alonso lesz. Amit én szeretnék az meg 1.Räikkönen 2. Grosjean 3.Schumi,de erre elég kicsi az esély.
2012. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek Veled. Egyszer már illegálisnak minősítettek a RB-t, most pedig újabb kiskapukat keresnek és nem tudom elhinni, hogy ezt az óriási különbséget az időmérőn csak úgy a semmiből hozták elő. Persze a RB próbálja a Mercire terelni a témát, óvást nyújtottak be Schumi ellen, (a sárga zászlós DRS-es ügy miatt) ők pedig csak lapulnak. Nagyon nem lenne jó, ha megint megépítenének egy világverő autót, különben oda a jó szezonnak.

Én is egy hasonló dobogót szeretnék, de most már Schumacher, Kimi, Alonso sorrenddel ;) :D

2012. jún. 27. 13:38
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

A RedBull egy utolsó köpönyegforgató csapat. Amikor folyamatosan nyertek egy szavuk nem volt, most pedig, hogy Veti gépe behalt már bundára gyanakszanak, ez vicc...


Egyébként 70%-ban új autót építettek Valenciára, szerintem kamu, hogy az időmérő utolsó szakaszában a jó beállítások miatt hirtelen 3 tizedet találtak. Nekik nem volt ez meglepi, abban az autóban több is van vszínűleg csak altattak. Vetinek ez jó lenne persze, mert kb csak pole-ból tud nyerni, ő ezeket az " élről rajtolok, 20 mp előnyt kiautózok, majd lekövetem a mögöttem lévők taktikáját" versenyeket szereti, nem az előzgetést. :D


Kérdésre válaszolva, elvileg az alacsonyabb hőmérséklet a Mercinek kedvez, szóval én Mclaren és Mercedes GP fölényre tippelek. Lotus sztem ez alapján nem lesz meghatározó, Alonso mindig jól megy, szóval:


1. Hamilton

2. Rosberg

3. Alonso

2012. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Szeretném, ha a Lotusok ott lennének az élmezőnyben, de a hűvösebb időjárás végett ez nem biztos, hogy meg lesz. Vettelről meg csak annyit, hogy ő nem való az F1-be, semmit nem csinál, megszerzi a pole-t, majd befejezi az 1. helyen a futamot, de ahogy rosszabb pozícióból kezd, már löttek is az első helyének, a Red Bull-ról meg inkább nem írok semmit, mert nem szeretnék ban-t kapni :)


Az én első hármasom


Hamilton

Alonso

Webber


A Mercedesnek lehet, hogy jobb a hűsös idő, de egyáltalán nem tartom esélyesnek őket a Brit Nagydíjon még a dobogóra sem.

2012. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Említsük meg azért, hogy a Ferrari is fejlődött idén, (ami nem is baj) tehát van rá esély, hogy a top 3-ban Alonso is benne lesz. (Massa pedig nem tud vezetni, tehát rá semmiképp nem fogadnék.)

Schumi és Rosberg is esélyesek (ha hűvösebb az idő. Mert az tényleg a Mercedesnek kedvez)

Vettelről és a RB-ról csak annyit, hogy nem tudnak veszíteni, tehát még1 győzelmet nem érdemelnének meg (saját vélemény).

Szerintem a top 3:


1. Alonso

2. Hamilton (esetleg Button)

3. vagy vmelyik Lotusos vagy Mercis

2012. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1 Schumacher

2 Rosberg

3 Kobajasi

2012. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó: Bár igazad lenne! :D Viszont lássuk be, ez annyira lehetetlennek tűnik. Az Alonso-Vettel-Hamilton hármasból legalább az egyik majdnem mindig ott van a dobogón. Persze jó lenne, ha igazad lenne! :D Schuminak kijárna már a győzelem.


Az én tippem: Vettel, Alonso, Grosjean

(a Lotusok azt mondták, nem félnek a hőségtől és ilyen melegben is lehet egy jó versenyük, ezért is tettem a csigazabálót 3. helyre.. a RB pedig ismét nagyon erősnek tűnik, láthattuk a valenciai időmérőt, illetve a versenyen is körönként egy másodpercet adott a mögötte haladóknak, szóval szerintem - sajnos - ő és Alonso a legnagyobb esélyes)

2012. jún. 30. 16:02
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
reménykedjünk;)
2012. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

1 Kimi

2 Button

3 Grosjean


Bár ez inkább az a sirrend, amit szeretnék. :)

2012. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A Redbull feltámadó félben van, a Ferrari és Massa kezd felébredni a téliálomból... Szinte bármi megtörténhet.

Az én tippem ez:

1.Vettel vagy Webber

2.Button esetleg Hamilton

3.Alonso vagy Massa, esetleg a Lotusok, vagy a Mercedesek

Egyébként most arra vagyok kíváncsi, hogy a Caterham megszerzi e az első pontja(i)t.

2012. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!