Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » (F1) Ki nyeri a Brit Nagydíjat?

(F1) Ki nyeri a Brit Nagydíjat?

Figyelt kérdés
Vettel?Kimi?Schumacher?Alonso?Hamilton?

2012. júl. 3. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Állítólag végig eső lesz szóval az erősorrend nem számít annyira. Bízok Kimiben, remélem behúzza.
2012. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Panda Péter ***** válasza:
remélem Button magára talál és kikecmereg a kátyúból, amiben futamok óta szenved. ehhez jó táptalaj lehet egy esős, változatos futam de ilyen körülmények között nagyon nehéz megjósolni az esélyeket, ráadásul ebben a mezőnyben sok "esőmenő" van.
2012. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Én egy Alonso-Hamilton csatára számitok ha eső lesz, mert oda ugye kell a tudás, nem mint a száraz körülmények között, hogy megnyerem a pole-t, ellógok 20 mp-re 10 kör alatt, és megnyerem a futamot.

De ha száraz időjárás lesz, akkor attól félek, hogy ez a kisp*cs Vettel fog nyerni...


Esőben:

1. Hamilton (Mert a McLaren hűvös időben jobb)

2. Alonso

3. Raikkonen


Száraz időben:

1. Vettel

2. Alonso

3. Hamilton

2012. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pityeeesz ***** válasza:
76%

#1

Kimi max akkor húzza be, ha rajta kívül mindenki összetöri az autót az első kanyarban :D


Én egy Button feltámadásra szavazok.

2012. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Pityeszke

Attól mert te mindig leszarozod Kimit még nem lesz rossz pilóta. Szóval ezzel csak magadat égeted, de nyugodtan legalább van kin röhögni:D

2012. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pityeeesz ***** válasza:

#5

Röhögjél csak én meg azon röhögök, hogy Maldonado hamarabb szerzett győzelmet idén mint Kimi. Na az a szánalom :D

2012. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja akkor gondolom Webber és Hamilton is szánalmas mert később szereztek győzelmet mint Maldi:DD Ok így már érthető;)
2012. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pityeeesz ***** válasza:
Ők legalább szereztek ;)
2012. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Red Bull ismét nagyon erős, ahogy a Ferrari is. Szerintem Vettel és Alonso közül kerül ki a győztes. Persze ott van még Hamilton, vele is számolni kell.

A Lotussal - ha valóban esős hétvége lesz - nem nagyon számolok, a Mercedesszel sem túlságosan, hiszen hiába lesz hűvös idő, a gyors kanyarok egyáltalán nem fekszenek nekik. Tehát ezek alapján kizárt, hogy a Lotus és a Mercedes pilótái közül kerül ki a győztes.


Szerintem tényleg Vettel a legnagyobb esélyes, az új csomagnak köszönhetően láthattuk milyen gyors volt a RB, szerintem ez most sem lesz másképp.. ahogy említettem, Hamilton és Alonso lehet a legnagyobb ellenfele.


Persze ebben az idényben ezt nem lehet pontosan megmondani, ahogy már említettek előttem is, a Force India és a Sauber is beleszólhat a "nagyok" játékába, nem tudhatjuk.

Mindenesetre nagyon reménykedem egy Schumacher, Kimi, Alonso dobogóban, ami valljuk be: aligha lehetetlen :D

2012. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!