Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Silverstone: örülsz az első...

Silverstone: örülsz az első háromnak (F1)?

Figyelt kérdés

1. Webber

2. Alonso

3. Vettel



2012. júl. 8. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jobban örültem volna egy Webber,Grosjean,Raikkonen dobogónak...
2012. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem mert az a köcsög tejfel megint egy darab előzés nélkül, boxtaktikával jött fel a harmadik helyre. A másik két helyezettel nincs gond.
2012. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2012. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem örülök. Én személy szerint Buttont hiányolom nagyon a dobogósok közül mostanában, de már kezdek beletörődni. :(

Grosjean is megérdemelne lassan egy dobogót. A ferrarik most jól mennek, ezt el kell ismernünk. Webbert nem csípem annyira.

2012. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Grosjean azért felszívta magát rendesen, am meg a Force Indiákat és a Saubereket hiányoltam az utolsó 5-6körben...
2012. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

# 5/6 ma 11:21


Igen én is hiányolom buttont az első 5-ből!


De legalább tudom hogy nagy részt nem ő tehet róla mert nemrég olvastam h a McLaren autojában egy tervezési hiba van és szinte az egész autót ujra kéne épiteni h orvosolják :SSS :(


Na mind1 hajráá BUTTON

2012. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem! Webber és Alonso még hagyján, de Vettel?! Annyira unom már, hogy szinte folyton a dobogón vigyorog.


A francért nem volt képes jönni az eső.. ha esős futam lett volna, Schumacher ott lett volna az első háromban. De így? Ezzel a sz*r, száraz körülmények között teljesen versenyképtelen Mercivel?! Semmi esély..


Én egy Schumacher, Kimi, Alonso dobogót vártam volna újra, Valencia után. De hát, az F1 nem kívánságműsor.. sajnos.

2012. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát én meg örültem volna ha Vettel nyer!
2012. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert, miért? Olyan jól ment vagy mi? Akkora versenyzést mutatott, hogy megérdemelte volna? Sz*rt sem csinált, boxból intéztek neki egy jól időzített kerékcserét, aztán szevasz. Mindegy, tavaly örülhettél eleget.
2012. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!