Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek mennyi esélye van...

Szerintetek mennyi esélye van Lewis Hamiltonnak holnap megnyerni a Magyar Nagydíjat?

Figyelt kérdés
Én sok esélyt látok rá. Bár félek a Lotustól. De tudom,hogy Lewis soha nem adja fel,harcolni fog amíg lehet!!! Szóval én maximálisan mellette vagyok. Kizáróan a hétvége legjobbja eddig!!! :)

#Lewis #Lewis Hamilton #Hungaroring #Magyar Nagydyíj 2012 #Hamitlon
2012. júl. 28. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57,32%
2012. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 rémuralom ***** válasza:
Pole-ból nyilván valamelyest könnyebb dolga lesz, mint a többieknek, de a rajt után még menniük kell néhány tucat kört, addig bármi megtörténhet. Lewis saját bevallása szerint nagyon szereti a magyar pályát, és a burkolat hibáira sem panaszkodik, a többiekkel ellentétben azt vallja, hogy azok csak izgalmasabbá teszik a versenyt, amivel semmi gond nincs. Motivációja is bizonyára lesz, 2008-as világbajnoki címe óta nemigen volt lehetősége beleszólni a bajnoki cím sorsába, ha most nyer, azzal elég közel kerülhet az élmezőnyhöz. Ha taktikázzák el, és nem lesz technikai malőr, akkor minden esélye megvan a győzelemre.
2012. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 rémuralom ***** válasza:
*ha nem taktikázzák el
2012. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagy esélye van a győzelemre, már csak azért is, mert 2009-ben is nagyon jól működött itt alatta a McLaren, és akkor hasonló körülmények voltak, mint most. Meg tavaly is jól ment, csak hát ugye nem kellett volna az az intermadiet... Ezenkívül nagyon-nagyon elszánt és koncentrált most Lewis, ez látszik is rajta. Ha nincs technikai probléma, akkor szerintem menni fog a dolog. Viszont most száraz versenyre van szükségünk, úgyhogy én nagyon szorítok azért, hogy ne essen holnap egy csepp eső se, mert az viszont annak az esélyét növeli, hogy káoszfutam lesz, és Lewis győzelme veszélybe kerülhet...
2012. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem,hogy nem lesz ilyen-olyan malőr... De tudom ő soha nem adja fel... :)) Főleg,hogy itt is hatalmas a rajongó tábora. Remélem visszahozza magát,mert nagyon kezd lecsúszni.

És ha eső lesz,akkor sem kell talán aggódni,hisz hatalmas esőmenő....

2012. júl. 28. 20:24
 6/12 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Igen, tudjuk, hogy esőmenő, de ez kevés, ha a kocsi nem jó esőben. Láttuk mi volt az előző két futamon. Csak szenvedtek, főleg interen, egyszerűen nem tudták felmelegíteni. Lehet, hogy ez a probléma már megszűnt a fejlesztéseknek köszönhetően, mindenesetre én most tartok az esőtől.
2012. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha Grosjean nem üti ki a rajtnál, akkor szinte biztos, hogy ő fog nyerni (több, mint 4 tizedes előnnyel nyert).
2012. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát remélem hogy Grosjean sokkal Maldonádonál és nem vágja tönkre Lewis versenyét.

Ebben igazatok van...Az esőben nem vagyunk jók,és én is nagyon tartok az esőtől...

De hát ha szerencsénk lesz. Hisz eddig minden nekünk jött össze:) (le is kopogom)

2012. júl. 28. 21:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt is a hülye Mezei verte bele a nép fejébe, hogy Grosjean mindenkit kiüt a rajtnál.Így jöttek össze neki a rajtok idén, belekeveredett ütközésekbe, de attól még nem mészáros.


Hamilton cseszheti a pole-ját, ha eső lesz.

2012. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Az esőben nem vagyunk jók,és én is nagyon tartok az esőtől..."


A mclaren egy magyar munkatársát üdvözölhetjük?

2012. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!