Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Valaki elmagyarázza hogy...

Valaki elmagyarázza hogy miért ilyen sötétek az emberek?

Figyelt kérdés
Amikor kikap egy magyar legyen az csapat vagy csak 1 ember, akármelyik bajnokságon legyen az VB vagy olimpia vagy akármi, akkor az emberek miért kezdik el qrva anyázni meg "rohadjanak meg"-ezni az ellenfelet? Azért rohadjanak meg mert jobbak voltak mint mi? Főleg akkor nem értem mikor az ellenfél egyértelműen nem csalással nyert hanem tiszta játékkal...
2012. aug. 10. 23:04
 1/9 anonim válasza:

És ezen az oldalon mért ilyen sötétek az emberek? Én meg erre lennék kiváncsi :D

Itt is ugyanez megy... egymás anyázása, trollkodás, beszólogatás, stb.

2012. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

ha elütnek egy zóna pockot, ki fog anyázni??

na ná,hogy nem a pocok,hanem az autós,hogy összevérezted a kocsimat te dög!!


na kb ilyen értelmesek a szurkolók is.

tipikus emberi mentalitás.

2012. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

szeretem a pockokat..:D aranyosak..

amúgy meg azért mert egyszerűbb a másikat szidni mint a saját hibájukat kijavítani..

2012. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Tudod ez a felfokozott érzelmi állapotuk okozza. Ha te meg legközelebb itt ilyeneket kérdezel, akkor mi leszünk felfokozott érzelmi állapotba, és a válaszaink is....
2012. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kérdezek :D De én most mikor kikapott a kéziválogatott, nem a svédeket szidtam hanem gratuláltam hogy jobbak voltak, és örültem hogy a csapatunk bent van az első 4-ben. Nem az hogy facen posztolgatok hogy rohadjatok meg ti férgek mint pár ismerősöm...
2012. aug. 10. 23:10
 6/9 Hole Hunter válasza:
Roppant egyszerű...azért ilyen sötétek, mert késő este van.
2012. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Valaki elmagyarázná, miért kell mindig általánosítani?!
2012. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valaki megmagyarázná hogyha valaki kiír egy kérdést és nem írja oda hogy "nem általánosítok" akkor miért kezdik el azzal csesztetni hogy "miért általánosítasz"?
2012. aug. 10. 23:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Őszintén ? Mert felfokozott érzelmi állapotban vannak a szurkolók és mert egyszerűbb a másikat szidni mint belátni hogy jobbak voltak.

Nem mellesleg jegyzem meg hogy a mostani Olimpián (na nem csak itt) jó párszor ellenünk fújtak a bírok.

Egyébként én megmondom őszintén szidtam kicsit a svédeket:D

Mert dühös voltam és annyira szorítottam hogy bejussunk a döntőbe.Végig izgultam mint azt egy rendes szurkoló szokta aztán a végére kiakadtam. És jólesett kicsit dühöngeni , aztán szépen lenyugodtam.Megnyugtat ha kipuffoghatom magam. Az emberek többsége így reagál. Nem tudnám elképzelni hogy miután 1 ponttal elveszttük a döntőbe jutás lehetőségét csak vállat vonjak konstatálva hogy az ellenfél jobb volt és örüljek hogy idáig eljutottunk. Mostmár ennek is örülök de előtte azért kipuffogom magam.

Egyébként ezt azért nem sötétségnek nevezném..Sok embernek ez a mentalitásában, temperamentumában benne van.

2012. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!