Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek a londoni...

Mi a véleményetek a londoni olimpián szerepelt magyarok teljesítményéről? Főleg a férfi kézilabda magyar válogatottakról?

Figyelt kérdés
2012,Olimpia,magyar,érem,kézilabda
2012. aug. 13. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Jók voltak, kár, hogy a végére elfáradtak és kihagyták azt a 2 büntetőt. De így is nagy teljesítményt nyújtottak, főleg, ha kontrasztba hozzuk a kiöregedett vízilabda válogatott játékával.
2012. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy egészében véve a magyar olimpiai csapat szereplését hatalmas dicséret illeti.

A férfi kézilabdában most ez a 4. hely nagyon jó. Ha ezután azonban hátradőlnek az illetékesek, és egymás vállát veregetik az eredmény miatt, az nagyon rosszat tenne ennek a sportágnak. Sajnos jelenleg magyar válogatott képtelen a világ négy legjobb csapatával (Horvátország, Franciaország, Spanyolország, Dánia) felvenni ma versenyt, elsősorban mentálisan, itt kellene nagyon sokat javulni. Az olimpiai végeredmény nem tükrözi valósan az erősorrendet a férfi kézilabdában világviszonylatban. A közvetlen élmezőnybe tartozunk, viszont sajnos ott pofozógépek vagyunk. Ha ezen sikerül változtatni, akkor Rioba minimum éremért, de akár aranyért is utazhat a csapat. A kvalifikáció megkezdéséig még két év van, addig kellene egy ütőképes csapatot összegyúrni a tehetséges fiatalokból és a rutinos öregekből. Hogy Mocsaival, vagy nélküle, azt nem tudom, jöhetne egy újabb edző, esetleg külföldi, lehet jót tenne...

2012. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jók voltak. Ha a svédeket sikerült volna legyőzniük, akkor meglehetet volna az érem, akár az arany is. DE a horvátok egyszerűen jobbak voltak, nem lehetett esélyük. De nagyon szép az a negyedik hely és örüljünk neki, egy ország szereti ezt a csapatot!
2012. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jók voltak ha Császár Gabi nem sérült volna meg esélyesebbek lettünk volna a bronzéremre!!

De így is büszkék vagyunk rájuk!!

2012. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit szomorú vagyok hogy nem lett érem! Annyira örültem amikor azon az izgalmas meccsen legyőzték izlandot! Utána éreztem hogy lehet csak 4.-ek leszünk mert azt a nagy meccset nehéz kipihenni, és sajnos jól éreztem! Pedig nagyon örültem volna, még ennél is jobban ha érem is sikerül!
2012. aug. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó teljesítményt nyújtottak az egész Olimpián, az Izland elleni meccset pedig külön kiemelném.. gyönyörűen játszottak akkor a Fiúk.

A bronzmeccset pedig könnyen megnyerhették volna, ha Csaszi nem sérül le, nagyon hiányzott a csapatból és nyilvánvaló volt, hogy az Ő játéka nagyon hiányzott.

Viszont ez a 4. hely szerintem csodálatos. Nemhogy egy ország, hanem még a határon túliak is (mint például én) nagyon büszkék Rájuk! És bár nem Magyarországon élek - de magyarnak vallom magam -, büszke vagyok rá, hogy magyar vagyok! Már csak azért is, mert ilyen csodálatos sportolóink vannak!! Nagyon szépen helytálltak Londonban és minden elismerésem az Övék!

2012. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!