Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha alacsony vagyok, akkor már...

Ha alacsony vagyok, akkor már nem is sportolhatok semmit versenyszerűen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem! nagyon sok olyan sport van, aminél egyáltalán nem számít a magasság. Lovaglás, úszás, kerékpár...
2009. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan sportolhatsz versenyszerűen.

Kivétel a kosárlabdázás de gondolom,hogy nem is erre gondoltál.

Én például kézilabdáztam és én is alacsony vagyok.A kézilabdázáshoz nem kell magasnak lenned,sőt néha előny is ha alacsony vagy.Akkor az úszáshoz sem kell,hogy magas

legyél.

De írd le,hogy melyik sportra gondoltál,hátha úgy jobban tudok segíteni:)

2009. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mindig is kerékpározni szerettem volna,de nekem azt mondták a rokonaim,ismerőseim,hogy a 155 cm-mel túl kicsi vagyok :(
2009. aug. 8. 18:21
 4/11 anonim válasza:
47%
Esetleg sakkozhatsz :P
2009. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Attól is függ, hány éves vagy.

De valamilyen erősportot el lehet kezdeni.

Bírkózás, súlyemelés, "badibilding"..

2009. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ja, és zsoké is lehetsz!
2009. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
vagy akár tornász ( bár az izületeket kikészíti egy idő után)
2009. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
51%
vagy ha elég bevállalós vagy, próbáld ki az amerikai focit. ott teljesen mindegy mekkora vagy, mert ez az egyetlen olyan sport ahol minden posztra más-más testalkat a jó. a 155 centiddel kiváló running back lehetnél. jól fogod magad érezni, plusz meg is erősödsz
2009. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan kerékpározhatsz versenyszerűen.De esetleg ha van olyan ismerősöd aki kerékpározik vagy jobban ért a sportokhoz akkor célszerűbb tőle véleményt kérni:)

Talán többet tud segíteni.De szerintem semmi gond nem lenne azzal hogy alacsony vagy:)

Sok szerencsét:)

2009. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
No, testvérem versenyszerűen kerékpározik, és ő se egy hatalmas ember, de a biciklinél előny, ha vki kicsi. Gondolok itt az országúti bringára, a többivel nem vagyok képben... Szóval nézz meg egy Tour de France szakaszt, a hegyimenők ált. a kicsik közül válnak ki, kisebb súlyt kell felcipelniük a meredek hegyre, szóval mindenképp előny. Sok sikert a bringázáshoz!
2009. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!