Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek melyik csapatok a...

Szerintetek melyik csapatok a legesélyesebbek a 2013as super bowl végjátékra?

Figyelt kérdés
kedvenc csapatot is írjatok!

2012. nov. 22. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz kérdés, de úgy érzem vannak olyan csapatok melyek talán mostanra értek meg egy Super Bowl győzelemre. Pld. AFC-ben a Ravens, NFC-ben a Falcons. Mind a Baltimore, ás az Atlanta is az előző években ott voltak a legjobbak között, de nem jött ki nekik a lépés. De jó lehet a Houston és a 49ers is. Úgyhogy meglepetést szimatolok, mert a nagy csapatok: Patriots, Bears, Steelers,Giants szerintem most el fognak bukni. Ez egy megérzés, majd meglátjuk. Persze a szívem a sajtfejűekért dobog. :D GO PACKERS!
2012. nov. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én is a Packerst szeretem, és sztem ott lehet a GB a super bowlban. Mint ahogy az előző is írta, jó a falcons, de sztem ki fognak pukkadni, mint minden évben.. sztem titkos favorit lehet még a 49ers, esetleg a tampa bay.. DE ATTÓL FÜGGETLENÜL:GO PACK GO!
2012. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez mi? Mindig összekeverem hogy bowling vagy basketball.
2012. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez american football. :D
2012. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Afcből :Texans vagy Pats

Nfc ből :Hááát 49ers,GB, DE KI TUDJA A 12 RÁJÁTSZÁSBA JUTÓ CSAPATBÓL akárki lehet.

2012. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon nehéz megjósolni. A playoff-ban tényleg bármi megtörténhet. Az alapszakaszbeli teljesítmény alapján nálam a Texans a befutó az AFC-ből. Brutális defense J.J. Watt-tal az élen plusz elképesztően hatékony futójáték Arian Foster-rel, és megbízható passzjáték Matt Schaub-bal meg Andre Johnsonnal. Ez a legjobban összerakott csapat jelenleg az nfl-ben szerintem. Sok lábon állnak, nem 1-1 játékos jó vagy rossz teljesítményén múlik a siker náluk.

NFC-ből nehéz kérdés, hogy ki lesz ott. Mondanám a Falcons-t, de nagyon könnyű volt a sorsolásuk. Szerintem a rájátszásban elbuknak. Mondanám a 49ers-t, de ott meg irányítóprobléma van folyamatosan, így szerintem ők sem nyerők. Esélyesnek tartok egy Packers döntőbejutást, ha Rodgers újra a tavalyi formájába lendül. Az a baj hogy nincs futójátékuk és a védelem sem túl acélos, sok yardot engednek.

A Bears nagyon kérdéses. Cutler egyszer jól játszik, egyszer förtelmesen. Hiába jó a defense, ez így kevés lesz.

NFC-ből nagyon nehéz kiemelni egy csapatot mint a döntő egyik résztvevőjét. Nagyon kétarcúak a csapatok. Szerintem az NFC-ben nagy meglepetés várható. Akár még a Seahawks is odaérhet a végére. :D Bár újonc irányítóval kétlem.

2012. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jah amúgy: GO RAVENS!!! de annyi a sérült, hogy esélytelennek érzem a bajnoki döntőt... :(
2012. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tökmind1? Úgyis meghalunk 21.-én
2012. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehetetlen megjósolni,ezért is szeretem az NFL-t.Persze mindig van esélyesnek kimondott csapat,de meccsről meccsre dől a papírorma.Nézve a meccseket,a Patriots,Giants,Atlanta trió nagyon erős idén,de ott van még persze a Packers,a Houston,a Baltimore,a Steelers és idén a Colts is nagyon jó szezont fut.És persze ott van a Denver,Payton Manningel az élén,ők is odaérhetnek.Kíváncsi leszek,ki fut be a végén.:) GO GO STEELERS!
2012. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!