Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek mi lesz a végeredm...

Szerintetek mi lesz a végeredmény 2013-ban? (F1, Top10)

Figyelt kérdés

Szerintem:

1. Jenson Button

2. Kimi Raikkönen

3. Fernando Alonso

4. Sebastian Vettel

5. Lewis Hamilton

6. Mark Webber

7. Romain Grosjean

8. Sergio Perez

9. Nico Rosberg

10. Nico Hülkenberg



2013. márc. 11. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A mclaren nem lesz elől, nem jó a vas!!!
2013. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

1. Alonso

2. Vettel

3. Hamilton

4. Rosberg

5. Massa

6. Webber

7. Maldonado

8. Di Resta

9. Button

10. Hülkenburg

2013. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem:

1. Vettel, ha a RedBull nem is lesz versenyképes az év első felében, akkor az év második felében minden pályán nyer.

2. Räikkönen, mert ha jó a vas, akkor sanszos egy jó eredményre.

3. Webber, mert eddig sohasem sikerült előrébb verekednie magát a harmadik helynél.

4. Alonso, a Ferrari nagyon szép, jól megy, de szerintem ez még kevés.

5. Grosjean, mert ha végre benő a feje lágya, akkor képes a TOP 5-ben végezni.

6. Hamilton, mert a Mercedes szerintem ugyan úgy elfogy a szezon végére, mint például tavaly. Esetleg ide venném Massát, mert tavaly év végén nagyon jó teljesítményt nyújtott, ha megtartja a jó szokását, akkor idén ez bőven jó lesz a hatodik helyre.

7. Button, az autó elég gyenge szerintem.

8. Hülkenberg, mert neki a legjobb az autója a középmezőnyben.

9. Rosberg, szerintem többet nem tud mutatni idén, mint tavaly, ennek sajnos az autója fog határt szabni idén is.

10. Perez vagy Maldonado, Pereznek is az autója lesz az achilles sarka, Maldonado pedig megint jócskán az autója fölött fog teljesíteni. Idén szerintem gyenge lett a Williams.

2013. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mért írja le mindenki ennyire a Mclarent???

Az hogy Button idén a 9-ik lesz csak az kizárt szerintem..

2013. márc. 11. 16:15
 5/16 anonim ***** válasza:

Button jó ha 5. lesz összetettben, mert az idei nagyon erős mezőny sok jó csapattal és sok jó pilótával... és a McLaren-nek ha olyan lesz a megbízhatósága mint tavaly akk Buttont én is 7-8. helyre tenném, mert igaz most 1-es számú pilóta lett a Mclarennél, de h nem ő lesz a világbajnok az biztos

sztem:

1. Alonso

2. Raikönnen

3. Hamilton

4. Vettel

5. Webber

6. Button

7. Rosberg

8. Grojean

9. Perez

10. Massa

2013. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#4

Ez a McLaren már csak a nevében McLaren az összes ember akinek az elmúlt évek sikerei köszönhetők elhúztak onnan. Évről évre lejjebb csúsznak és idén elég kemény a mezőny, mert néhány középcsapat is feljebb zárkózott. Nem valószínű hogy bármit is elérnek főleg egy második számúval meg egy befizetett mozgósikánnal.

2013. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A Mclaren 98 óta mindig ott volt szinte az élmezőnyben.. Idén se lesz máshogy szerintem. Főleg úgy, hogy idénre úgy tervezték a Mclarent, hogy folyamatosan fejleszteni tudják évközben. Szóval szerintem nem kéne ennyire leírni a Mclarent, és Buttont és Perezt sem.

Úgy hogy majd meglátjuk. ;)

2013. márc. 12. 14:41
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem követted figyelemmel a tesztet??? Button folyamatosan azt nyilatkozta, hogy hol jó az autó, hol nem! Nem értik egyelőre a viselkedését, nem úgy reagál a gép a változtatásokra, ahogyan ők szeretnék!!!


Nem éppen a legoptimistább nyilatkozat ez Witmarsh úrtól!! Én csak ezért nem várom előre a Mclarent az első versenyeken!!!!


[link]

2013. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az első versenyeken lehet, hogy nem lesznek annyira jók, de később biztos, hogy az élmezőnyben lesznek.
2013. márc. 12. 15:10
 10/16 anonim ***** válasza:
Azt gondolom én is, hogy össze fogják kapni magukat, csak a kérdés az, ez mennyi időbe fog telni.
2013. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!