Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Mclaren azon belül Jenson...

A Mclaren azon belül Jenson Button szerintetek lehet még idén világbajnok?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy a Mclaren fejlődik. Ha a maláj nagydíjon nem rontsák el Button kerékcseréjét, akkor 4-3 hely környékére megérkezhetett volna. Sanghajra szerintem még erősebbek lesznek. Nagyon sokan leírják a Mclarent, pedig nem kéne, hiszen olyan csapatról van szó, ami már nagyon rég óta az élmezőnyben van, a szponzorok miatt pénz is van, tehát fejleszteni is tudnak, és nem utolsó sorban jó pilótapárosuk van, főleg Button jó nagyon.

2013. márc. 28. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha olyan jó kocsijuk lenne mint tavaly akkor is kevés lenne a vb címhez ez a pilóta páros. Így meg hogy a kocsi is szar pláne esélytelen.
2013. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A mezőny nagyon erős, ők és Button meg elég rosszul kezdték az évet. Arra is szükség lesz, hogy Perez rendesen tudja támogatni, főleg miután Massa most úgy látszik össze szedte magát. Egyelőre a kocsiban sem igazán érzem, hogy erőből tudna menni az elejével.
2013. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet,ha szépen elosztják egymás között a győzelmeket,de ha két ember között dől le a bajnoki cím akkor nincs esélye.Ha 5-6 vagy még több versenyző aspirál a VB címre akkor ő is köztük lehet.Azt mondanám van kb. 5% esélye ami nem is olyan rossz,mert Massának például még ennyi sincs,őt a csapat nem engedné győzni.

Mikor Button azt az egy címét szerezte akkor az ő autója a szezon első felében elképesztő technikai fölényben volt másképp nem lehetett volna belőle világbajnok.

2013. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem !
2013. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 El Greco ***** válasza:

Hiába fejlõdik gyorsan az autó,nem lesz elég.

A tavalyi autóval lenne esélye.

2013. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tuti nem lesz, szar a verda, és a jövőévi szabálymódosítások miatt baklövés lenne túlfejleszteni ezt a kocsit. sokkal fontosab, hogy jövőre legyen egy jó gép.
2013. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem látok rá esélyt ebben a roppant versenyképes, erős mezőnyben!
2013. márc. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Teljesen esélytelen és a McLaren-nek régebben is volt pár ilyen szörnyen rossz éve. Szerintem már egy dobogós helyezésnek is örülhetnek ezzel az autóval. Én max egy szerencsés Button győzelemre számítok vmikor, de nagy esély nincs rá. Amióta nézem az F1-et McLaren-es vagyok, de az idei kocsiból nem lesz semmi.
2013. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Hagyjátok már ezt a Button vb dolgot! Te kérdezed/mondod ezt mindig vagy többen jöttök ezzel? Mert már több helyen azt olvastam hogy Button vb, Button 2. lesz malajziában stb.


Button amúgy sem egy kifejezetten vb képességű pilóta, elég könnyen összeroppant 2009-ben is és így is alig hullott az ölébe a cím, pedig ott neki volt a legjobb autója, az év elején magasan nyerte a futamokat, ráadásul az ellenfelei közt a csapattársa egy vén 37 éves volt és a második legjobb autóba meg egy 22 éves srác és Webber voltak. Tehát nem egy erős kihívó gárdája volt. Már az első pár futam után a Brawn erőssége miatt főlleg már el lehetett volna neki borítékolni a vb címet, igazából csak őt minősítette volna ha onnan el vesztette volna.


Utána benyomták a mekibe de '10-be és '12-be simán verte Hamilton, még úgyis hogy tele volt technikai problémákkal, '11-be meg csak behúzta azt a 2. helyet úgy hogy a Webber bemutatta a legbénább vezetést evör, Hamiltonnak magánéleti problémái úgy rontották le a vezetési képességeit hogy azt ciki volt nézni, a Ferrari meg 2010-től abba az évbe volt a leggyengébb. Még így se sokkal verte meg a hikomat társait.


Idén meg a Mclaren egyenlőre futamgyőzelemre nagyon esélytelen az év hátralévő részében, a dobogót tudom elképzelni 1x-2x egy jobban sikerült futamon, ahol sokan kiesnek. Nem hogy vb cím... Vettel már most 38 pontos előnybe van, még egy 4-5 futam és eljutunk a 100-ig simán, előbb meg nem gondolom hogy versenyképes lenne a Mclaren, utána meg ha Hamilton ülne a Mclarenbe vagy Raikkönen vagy Alonso még akkor is képtelenség lenne Vettel előnyét behozni nem hogy Buttonek. Idén örülhet Button ha 7.-8. lesz összetettben.

2013. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ráadásul még annyit hogy ez a vb nem egy olyan kis dolog azért. Ha belegondolsz ezt a címet, szinte majdnem kizárólag f1-es szinten is ritka tehetséges versenyzők tudták megnyerni, 15-en bírták csak megismételni a győzelmüket pedig lassan 65 éve megy a forma 1. Akkor szerinted mennyi realitás van abban hogy Button aki egy 7 futam utáni abszolút nyert helyzetből képes volt gyenge kihívók ellen majdnem elveszíteni a vb-t hogy most megnyeri úgy hogy 2 futamon 2 pontot bírt szerezni?
2013. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!