Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mélyik volt egyszerre a...

Mélyik volt egyszerre a legizgalmasabb, legkiszámíthatatlanabb, legszorosabb és legélvezetesebb szezon a Forma-1-ben?

Figyelt kérdés
Szerintem a 1982-es...
2013. jún. 3. 17:43
 1/5 anonim válasza:
90%
Nekem a 2008-asnak a vége volt a legizgalmasabb, mondjuk nem tetszett, mivel utálom Hamiltont, és nagyon sajnáltam/sajnálom Massát.
2013. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nem volt soha. Az F1 mindig is dögunalom volt.
2013. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak azokról a szezonokról tudok véleményt mondani, amiket láttam. 2001 óta követem.

Nekem a 2003-as a kedvencem. Nagyon izgalmas szezon, volt a végén még reális esélye volt Schumachernek, Raikkönen-nek és Montoya-nak.Végül 2 ponttal nyert Schumi Raikkönen előtt. Érdekes volt hogy a 3 élcsapatnak esélye van a vb-re. Ebben az évben volt Raikkönen, Alonso és Fisichella első győzelme. Fisico egy nagyon ratyi Jordan-el nyert, egy esős versenyen. 8 győztes volt.

Még ami tetszett az a 2007-es Rai-Ham-Alo harc volt, de közelébe sem ér a 2003-asnak.

2013. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2005-től nézem rendszeresen, szóval nem fogok most az öregebbekről írni.

2007-es nagyon jó volt, az első felében Raikkonennek esélyt sem adtak már, végén még is (ha nagyon nagy szerencsével is), VB lett, akkor Hamiltont sajnáltam nagyon, mivel egy elég hülye technikai hibája volt, pedig szép is lett volna 1. évben VB címet szerezni. Igaz, 2008-ban össze jött neki.

Azóta nagyon nem volt olyan, ami izgalmasabb volt, max. 1-2 futam (pl. 2005 Japán, 2007 Brazil, 2008 Belga, 2008 Brazil, 2011 Kanada- hosszú volt, de a végén ahogy Vettel hibázott minden pénzt megért).

2013. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem bárki bármit mond a 2012-es igenis jó szezon volt talán az egyik legjobb, volt 3 szerintem nagyon jó futam is (Abu Dhabi,Valencia,Brazil) ez utóbbi nagyon kiemelkedett az elmúlt évek futamai közül színvonalban,volt minden, rengeteg akció,balesetek,dráma,érdekes időjárás

egyébként még a 2007-es volt egy jó szezon számomra

2013. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!