Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki fogja megnyerni az idei...

Ki fogja megnyerni az idei Formai 1 bajnokságot?

Figyelt kérdés
Természetesen nem gondolom, hogy bárki is a jövőbe látna, csak a tippekre vagyok kíváncsi.

2013. szept. 16. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szokásos:(
2013. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ez elég hülye kérdés. Vettelt már nem lehet behozni. Sajnos. :-/
2013. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sima Vettel vb cím... :(
2013. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon valószínű hogy Vettel, de én azért még egy hangyányi esélyt látok Alonsonál (53 pont lemaradása van, ami kicsit több mint két olyan futamgyőzelem, ahol kiesik Vettel), és Hamiltonnál, mert a Mercibe látom azt hogy gyors, és tudna futamokat nyerni, ha fekszik nekik az ázsiai pályák, akkor még beleszólhat. Raikkönen-t sajnos már nem számolnám az esélyesek közé.
2013. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez már Vettelé, nem kell ehhez jóstehetség
2013. szept. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal az, aki a legtöbb pontot gyűjti az utolsó futam végéig...
2013. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

08:21


ahogy mondod =D

2013. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezzel a maival, Hamiltontól lefele mindenki esélytelen, Hamiltonnak majd' 100 pontot kéne behozni, úgy hogy 150 a maximálisan szerezhető pontszám. Alonsonak az a 60 pontos lemaradása még ad neki egy halvány esélyt.


Nálam így néz ki százalékra bontva:


Vettel: 92%

Alonso: 7%

Raikkönen-Webber-Rosberg-Hamilton: 1%


Sajnos ez már Vettelé.

2013. szept. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az utóbbi 3 futam tökre kiábrándított a F-1-ből. Nem, nem vagyok sem Alonso de főleg nem Vettel drukker, de unalmas már ez így, semmi izgalom nem volt tegnap se. :( Jövőre ha a kezdettől fogva megint a RedBull dominál, befejezem az egészet.
2013. szept. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vettelé lesz a VB cím. Még ha 3x ki is esne, Alonsónak nem ártana ott lennie a dobogó felső fokán. A Red-Bull és ő valami brutális párost alkotnak. Nincs az a fejlesztés, amivel idén el lehetne őket kapni. Talán majd jövőre, bár úgy érzem Newey és a Red Bull már keményen terveznek a jövőre nézve. Remélem jövőre szorosabb lesz.
2013. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!