Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki nyeri a 2014-es...

Szerintetek ki nyeri a 2014-es Darts Világbajnokságot?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Melyikre gondolsz? Ugyanis 2 szervezet van. Ha meg ezt sem tudod akkor nem sokat értesz a Dartshoz :-)
2013. dec. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A PDC-re gondoltam és én nem értek a darts-hoz?

Az összes versenyt nézem neten keresztül még akkor is ha akadozik!Minden nap játszok!

Én nagyon remélem hogy van Gerwen begyűjti az első vb címét!!

2013. dec. 9. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nem lesz elég jó hozzá, ezt egy profi Dartsos mondta nekem, de majd kiderül :-)
2013. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A VB után megnyerte a Premier League-t majd utána 3 kisebb tornát pár napon belül, de aztán jött egy elég nagy visszaesés. Az Európa Bajnokság, UK Open, World Matchplay,

Grand Slam, de még sorolhatnám na ezeken elég rosszul játszott.Nem jött se a tömeg se a duplák.Kezdtem félni hogy mi lesz vb-n hogy hamar ki fog pottyanni.De most a Players Championship-et brutális játékkal nyerte meg szinte nem hibázott kiszállót sem. Most ez miatt bizakodok

hátha megnyeri a vb-t, de ha nem az se baj van még ideje bőven. Majd péntektől a Sport TV-n meglátjuk!!

2013. dec. 11. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Most eléggé áll neki a zászló.

Amúgy BUÉK!

2014. jan. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nagy ellenfél Phil meg jól elszúrta és kiesett, szóval eléggé esélyes.
2014. jan. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!