Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Telekom Vivicittá Városvédő...

Telekom Vivicittá Városvédő Futás (7km) mennyire komoly ez a záróbusz? Mennyire elegendő a jelenlegi felkészültségem?

Figyelt kérdés
neveztem a 7km-es versenyre, de mindenféle paráim vannak :) nem voltam még versenyen, kb 1 éve futok. 5km 32 perc alatt van meg. a 7km-t a hétvégén 1 kis belesétálással tudtam lefutni. túlságosan bátor voltam? egyik parám hogy nem tudom befejezni és felvesz a busz :):( vagy az csak biztosításképp jön?

2014. ápr. 2. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz ott semmi baj! :)


Most nézem a szintidőt, nektek 5 km-nél 37 és fél perc (azaz 7:30 p/km tempóval megy a busz). Ehhez képest te 5 percnyi előnyben vagy már most. Ahhoz, hogy ebből kicsússz, a maradék 2 km-en kellene ezt elveszítened, ami kilométerenként kb. 2-3 perces lassulást jelentene. Az nagyon sok, még ha bele-belesétálsz a végén, akkor is szinte lehetetlen. (Bele lehet sétálni, azt nem nézi senki, hogy hogyan mész végig.)

A záróbusz egyébként azért van, hogy a lezárt útszakaszt előre tervezett időben fel tudják oldani, ahogy halad a mezőny. És a táv vége felé már nem olyan szigorúak ott sem.


De ne is foglalkozz ezzel. Hidd el, olyat fogsz futni, amit most még talán el sem tudnál képzelni magadról. Nagyon nagy hatása van a rengeteg veled együtt futó embernek, a szurkolóknak, a zenének.


Sok sikert!

2014. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!