Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F-1 Szerintetek ki nyeri a...

F-1 Szerintetek ki nyeri a VB-t? Rosberg vagy Hamilton?

Figyelt kérdés

HAM vagy ROS?


Én nagyon bízom benne , hogy Rosberg fogja nyerni a vb-t . Ez az ő ideje. De még félek , hogy Hamilton közbejátszik. De hajrá!!!!!



2014. júl. 6. 12:02
 1/8 anonim válasza:
szerintem hamilton :)
2014. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerinted be fogja hozni a lemaradását?

És ki nyeri (szerinted) a Brit nagydíjat?

Sztem inkább Rosberg , mint Hamilton. Te , hogy látod?

2014. júl. 6. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Hamilton! Remélem Hamilton.
2014. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem kedvelem különösebben, Hamilton talán egy picivel gyorsabb, de Rosberg sokkal intelligensebb és kiegyensúlyozottabb és jobban bírja lilkileg is, hosszú távon Rosberg tulajdonságai fognak többet éri. Szerintem Rosberg nyeri.
2014. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség ilyen kérdést fel tenni, mert:

-nem tudhatjuk előre, hogy mi lesz

-mindkét versenyzőnek lehetnek még technikai problémái

-az utolsó futam dupla pontos

-van még 10 futam hátra

-lehetnek még nullázások, saját hiba vagy baleset miatt is

De arra a kérdésre válaszolva, hogy kit szeretnék, akkor Hamilton.

Nagyon tehetséges versenyző, és kijárna neki a kétszeres vb cím. (ha már Vettelnek négy van)

Lehet, hogy velem van a baj, de NEKEM Rosberg olyan Webber, Massa vagy éppen Button típusú versenyzőnek tűnik. Sosem volt számomra szimpatikus, remélem Hamiltonnak összejön .

2014. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem a "Rózsahegyi" fogja nyerni. Bár ha kettőjük közül kéne választani, én is inkább Hamiltonnak szorkolnék.
2014. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A debütálása óta Hamilton-nak szurkolok, és én jobban kedvelem az ő stílusát, úgyhogy remélem ő fog örülni a végén. :) Még nagyon hosszú a szezon...
2014. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó 3 válaszolóval értek egyet, de sajnos "érzem az erőben" rózsahegyi vb címét.
2014. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!