Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 165cm magasan 62kg testtömegge...

165cm magasan 62kg testtömeggel jó teljesítmény a 66kg-al fekvenyomás?

Figyelt kérdés
Vagy tudok rajta fejleszteni?

2015. ápr. 8. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mióta edzel. Lesz jobb is, fejleszthető természetesen.
2015. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha most kezdted akkor jó. Attól is függ hogy széria vagy max ennyi. Fejleszthető, bár nem mindenki jó mellbe, ahogyan én sem. Nagyon gyenge vagyok ebben, utálom a mell napokat..
2015. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Havi 2-3 kondi. De inkább a testemen látszik jobban nem az erőmön,felviszem ezt a számot heti 2-3ra az jobb lenne?
2015. ápr. 8. 21:39
 4/15 anonim ***** válasza:
Havi 2-3-szor edzettél? Az nagyon kevés ha fejlődni akarsz. Heti 3-4, kinek hogy jön be.
2015. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Havi pár edzéssel ez jó. De heti 3-4 kellene.
2015. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Valami aminosav készítménnyel nem lehetne rásegíteni? Egyik ismerősö szteroidot próbált de nem túl egészséges.
2015. ápr. 10. 18:56
 7/15 anonim ***** válasza:
Aminosav? Aminosav van minden fehérjében, ugyanis azokból áll. Tudod, aminosavak alkotják a fehérjét. Eleve eszel így aminosavakat. Nem csodaszerek, csak kaja! A szteroid az más tészta, nem is értem hogy lehet ezt összehasonlítani.
2015. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen benne van a táplálékba amit megeszek de én egy adott termékre gondoltam amit pl.: azért gyártottak hogy gyorsabban regenelálódjak,fejlődjek, meg akármi. Hallottam ilyenrő. Az anabolikus szteroidokat meg hagyjuk. Nem vagyok otthon a témába lehet csak hülyítenek
2015. ápr. 10. 19:14
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem vagy benne, de nem is kell.

BCAA vagy glutamin ami mehetne, azok jók. De előbb az étrendet kellene rendbe tenni és fontosabb a vitamin, edzés után protein. Ha ez megvan, és van lóvé, akkor költs plusz dolgokra. Egyébként kidobott pénz.

2015. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. az étkezésem zsíros rendesen ami gondolom nem jó
2015. ápr. 10. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!