Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milyen az állóhely a Hungarori...

Milyen az állóhely a Hungaroringen?

Figyelt kérdés
Elszeretnék jutni a hétvégi versenyre és az utolsó esélyem az állóhely, az egyik ismerősöm azt mondta, hogy nem valami jó. Mennyire kell korán érkezni ahhoz, hogy lássak valamit?

2015. júl. 22. 21:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egyrészt szar, mert tömeg van, másrészt meg ott fogsz meghalni a 36 fokban.
2015. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jah csak most nem tudok szerezni 30 k-t és ezt bevállalom hogy végre kijussak az f1-re.:D
2015. júl. 22. 22:48
 3/11 anonim válasza:

1-essel nem értek egyet!

Én csak állóra szoktam menni, és szerintem teljesen jó! Főleg, hogy idén hétvégére azért le is hűl az idő, szóval a hőség sem lesz olyan nagy. Kimenni meg én kiszoktam menni már reggel, de azért, mert engem érdekelnek a betétfutamok is. Egyébként ha valaki csak a futamot akarja nézni, elég pár órával előtte kimenni és még lehet találni helyet. Bár a legjobb helyekhez jutni még reggel lehet igazán, amikor én is ki szoktam menni.

2015. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as.
2015. júl. 23. 10:44
 5/11 anonim válasza:
Eddig 2x voltam mind a kétszer a sikánnál, és elég jól lehet látni onnan is még ha a domb tetején is vagy. De mivel most kocsival megyünk és korán így megcélozzuk a célegyenest hátha lesz jó hely.
2015. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha 11-12 óra körül érek ki akkor még lesz hely a célegyenesen?
2015. júl. 23. 21:23
 7/11 anonim válasza:
Ha megakarsz sülni akkor menj a célegyeneshez
2015. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hát, az a baj, hogy az ottani helyek fogynak el a leggyorsabban. Lehet, hogy még lesz, de 10 óra körül talán még biztosabb lenne.
2015. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi csak sajnos messze lakom Budapesttől és csak ilyen körül tudok kiérni.
2015. júl. 25. 18:56
 10/11 anonim válasza:
Hát 7:15-re kiértünk és ott konkrétan jó hely már nem is volt. Ha nem a domb tetején ülsz pont akkor kb megszívtad mert a sok pofátlan betolakszik eléd. Én felkelek 4-kor és kiérek 7:15-re az meg pesten felkel 9-kor kijön délre aztán bemászik elém egy szó nélkül egy 1x1m-es területre... bár inkább a külföldiekre jellemző.
2015. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!