Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Valaki mondana olyan sportolók...

Valaki mondana olyan sportolókat (magyar, nem magyar) akik fiatalon lettek olimpiai bajnokok?

Figyelt kérdés
Suliba elmélet tesin ilyen sportolókról kell ppt-t csinálni csak nem találtam az interneten semmi ilyesmivel kapcsolatos témát. Nagyon fontos lenne!:(
2016. márc. 8. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Egerszegi Krisztina, úszás, 1988 Szüul, 1 arany, 1 ezüst, 14 évesen

Nadia Comaneci, torna, 1976 Montreal, 3 arany, 15 évesen

2016. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Téli olimpián Tara Lipinski, Julia Lipnickaja 15 évesen nyert.
2016. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
B*szki 14-15 évesen hogy lehet valaki olimpiai bajnok? Fiatal vagyok, szóval nézzétek el nekem, hogy ezért nem tudtam, hogy Egerszegi ilyen fiatalon nyert... de most rendesen meglepődtem! Úszásba nincs egy 20-30 éves nő, aki végigedzette az egész életét és jobb nála? Ő a legjobb 14 évesen? :O Mert még a torna meg ilyenek talán... de az is fura.
2016. márc. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dara Torres amerikai úszónő a 2008-as Pekingi olimpián 2 ezüstérmet nyert, 41 évesen.

Kornelia Ender NDK úszónő az 1972-es Müncheni olimpián még 14 éves sem volt. 3 ezüstérmet nyert. Majd 4 évvel később, Montrealban 4 aranyat és egy ezüstöt nyert. Utóbb kiderült, hogy durva doppingszereket adtak neki az orvosok tudtán kívül.

2016. ápr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!