Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért tart a Mercedes F1-es...

LaciGrosj8 kérdése:

Miért tart a Mercedes F1-es csapata annyira Pascal Weihrleintól? Félnek hogy kikezdi Hamiltont?

Figyelt kérdés
Viszonylag Bottas gazdaságilag jobban megéri,és talán a csapatérdek is fontos a Mercinek.Mit gondoltok?

2017. jan. 10. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy tartanak tőle?
2017. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert a szakértök azt mondják hogy Weihrlein szívós,és lehet h fiatal kora ellenére olyan szituációba találna magát Hamiltonnal szemben a pályán amit nem tud tisztán felmérni.Ezért gondolom bevannak rágva a Red bulltol és nem akarják kockáztatni az 1.helyet?Ja és mèg csak 1 szezont futott le.És az egyik német napilap nagyon gyorsnak és tehetségesnek tartja.Úgyhogy inkább a tapasztaltabb Bottasra voksoltak.Állítólag már két hét vmúlva jon a bejelentés.Ha érted mire gondolok: -)
2017. jan. 10. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár sok mindent nem hallunk abból, hogy mi folyik le a színfalak mögött, de szerintem Hamilton jobban tart Wehrlein-tól, mint maga a Mercedes. A Mercedes szerintem azért nem akarta őt, mert még tapasztalatlan, főleg, ha az élmezőnyben kell versenyezni. A Merci nem akar konstruktőri VB címet kockáztatni, ezért egy Bottas biztosabb megoldásnak tűnik. Vele szerintem úgy vannak, hogy ha arra kérik, akkor beáll Hamilton mögé második számú pilótának, míg Wehrlein tuti nem. Ráadásul Pascal az gyors, nem is kicsit, joggal félhetne tőle bárki a mezőnyben, ha megkapná csapattársként.
2017. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Wehrlein forrófejű, láttam a dtm-ben, piros zászlónál ütögeti a másik autót, mert koccant vele.

A Mercedes rosszul döntött, a biztos tapasztaltat választotta, pedig Wehr biztos bírná elől

2017. jan. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is #4-es :+)
2017. jan. 11. 08:48
 6/8 anonim ***** válasza:

még a Force India se őt válaszozta szóval azt felételezni, hogy túl kemény falat lenne Hamiltonnak és azért nem igazolták le elég meredek.


Szerintem ő a Merci utánpótlás Buemije, sose fog top csapatban versenyezni, mert ahhoz nem elég jó. (és itt a jó alatt gyorsaságtól - megbízhatóságig értsetek mindent ami kell egy top csapatban elvárt teljesítményhez)

2017. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tehát kvázi nem komplex a teljesítménye
2017. jan. 12. 15:27
 8/8 anonim válasza:
Wehrlein az egyik legtehetségesebb,mert egy Oconnal felvenni a versenyt nem kis teljesítmény. Wehrlein azért nem ment a Force Indiába,mert azt hitte,hogy a Mercedes felveszi. De úgy látszik manapság a nevelőakadémia semmit nem ér,csak tartalék gyüjteménynek. Olyan lesz,mint Perez.
2017. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!