Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek még visszatér...

LaciGrosj8 kérdése:

Szerintetek még visszatér valaha Nico Rosberg a Forma1-be akár versenyzö vagy csapatfönökként?

Figyelt kérdés
Nico Rosberg,Mercedes,Forma-1,F1,világbajnok,2016,csapat,futam,verseny,menedzser

2017. jan. 19. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz lenne megmondani ezt, most szerintem jó pár évig nem fogjuk látni, én legalábbis ezt vettem le a viselkedéséről.


Aztán lehet hogy egyszer visszajön, ha nem is csapatfőnökként, de fogjuk még látni a pályák körül, ez már csak az elhivatottságán fog múlni.

2017. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy-egy versenyen lehet felfog tűnni, mint néző, de egyhamar szerintem semmilyen pozícióban nem fogjuk látni. Már csak azért sem, mert állítása szerint egy egész óvodát szeretne otthonra. Csak bírja a felesége...:D
2017. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal azt nyilatkozta, hogy fiatal pilóták menedzsereként akar tevékenykedni, szóval ha tartja magát a tervhez és sikerül tehetségeket találjon akkor még fogjuk látni.


Versenyzőként szerintem kicsi az esélye, hogy még fogjuk látni.

2017. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!