Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lesz Eger Rally 2017-ben vagy...

Lesz Eger Rally 2017-ben vagy sem?

Figyelt kérdés
Ha beírom googlebe hogy 'eger rally 2017' akkor csak az év eleji híreket hozza ki hogy elmarad, de viszont a duen létrehozott egy eseményt facebookon hogy nov. 3-5 lesz eger rally a budapest rally helyett. Mi az igazszág?

2017. szept. 18. 07:35
 1/8 veterán vas ***** válasza:

Elméletileg lesz, mert a meg nem valósult BP. rally rendezője megkapta a jogot, hogy Egerben "pótólja" az elmaradt bajnoki futamot.


/bár lehet, hogy a tegnapi történések, átírják a tervezett forgatókönyvet/ :(

2017. szept. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na, Veterán mesélj, mi történt? Én csak a facebook eseményt láttam, hogy lesz Eger rally, de sehol nem olvastam róla.
2017. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Jól ismert, régi helyszín ugrik be a Budapest Rali helyére


Nem véletlenül pont Egerben tartották azt a sajtótájékoztatót, amelyen az elmaradt Budapest Rali helyettesét jelentették be. A beugró helyszín ugyanis az Eger Rali lesz, amely egyben az Országos Rali Bajnokság szezonzárójaként is fog funkcionálni a november 3-5-i hétvégén. Érdekesség, hogy az Eger Rali eredetileg része lett volna az idei versenynaptárnak, ám már januárban bejelentették, hogy nem fogják megrendezni a versenyt - most viszont a budapesti forduló körül kialakult helyzet lehetővé tette, hogy a heves megyei város visszatérjen."


Egyik motorsporttal foglalkozó oldalon olvastam az imént, szóval lesz Eger Rally idén.

2017. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 veterán vas ***** válasza:

Ma megtartották a verseny hivatalos sajtótájékoztatóját.

(Duen-nél néhány fotó)

2017. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm sz infót srácok:)
2017. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Lesz és ez már hivatalos

hivatalos!!! Tegnap volt a sajtótajékoztató,.a Www.duen.hu weboldalon képeket is tálalsz róla!!!

2017. szept. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi:)
2017. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!!! Gyertek mivel többen!!!
2017. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!