Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Yz125 motoromba a szakértő...

Yz125 motoromba a szakértő emberek a 2T motorolaj helyett 4T motorolajat raktak. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egyik enduro versenyen a 21. km-nél megállt, elment a kompresszió belőle. Arra gondoltam, hogy gyűrűt kell cserélni. Szétszedtem a motort a gyűrűnek semmi baja nem lett, viszont a Dugattyú tetején elég sok és durva sérülések keletkeztek. Mikor összeraktam, visszajött a kompresszió a második rugásra elindult és megállt megint. Újra nincs kompresszió. Valamit összetört bellül. A rolnis kosárra gyanakodtam, újra szét az egészet, semmi baja a kosárnak. Dugattyút cserélek szerintetek elegendő lehet? A 4T motorolaj is bele számíthatott hogy tönkrement? Gondolom igen.. Válaszokat köszönöm!

#Yamaha #4T motorolaj #Dugattyú sérülés
2018. aug. 29. 08:38
 1/1 A kérdező kommentje:
Lemaradt.. Tudom hogy hajtókar-főtengely-dugó mindig van cserélve ha valami tönkremegy bellül. Viszont frissen lett felújítva! Szerintem hajtókar-főtengelyt felesleges cserélni.. csak az a 21 km van benne.
2018. aug. 29. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!